Królikowski rozstał się z dziewczyną. Jest wpis Kasi!

27 czerwca 2020
Przez: : M.S.

Kasia Dąbrowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie post, w którym wyznała że już nie jest z Antkiem. Królikowski rozstał się z dziewczyną po 1,5 roku związku!

Antek Królikowski od dłuższego czasu tworzył związek z prawniczką, Katarzyną Dąbrowską. Para związała się niedługo po tym, jak aktor rozstał się z Julią Wieniawą, z którą natomiast był ponad 2 lata.

Aktor słynie z zamiłowania do pięknych, młodych kobiet. Przed związkiem z Wieniawą, był w związku z aktorką Kasią Sawczuk, a wcześniej spotykał się z Laurą Breszką oraz swoją aktualną bratową Joanną Jarmołowicz.

Z Julia Wieniawą tworzyli jedna z najgorętszych par w polskim show- biznesie. Niestety ich drogi rozeszły się, Antek związał się wówczas z Kasią, a Julia zaczęła spotykać się z Baronem.

https://www.instagram.com/p/B0vnQMPnEJS/

Początkowo związek aktora i prawniczki owiany był tajemnica. Antek dopiero po czasie pokazał swoją nową miłość. Od tego czasu jednak para stała się nierozłączna. Królikowski zabierał swoja dziewczynę na premiery filmów, imprezy branżowe. Kasia po czasie dobrze zaaklimatyzowała się w świecie show-biznesu. Wszystko wskazywało na to, że aktor w końcu znalazł kobietę, przy której mógłby się ustatkować. Spekulowano nawet na temat ich zaręczyn i ślubu.

Jeszcze nie dawno oboje gościli na domówce u Dowborów i nic nie zapowiadała, że para może mieć kryzys.

Królikowski rozstał się z dziewczyną.

Niestety, Dąbrowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z Antkiem. Post zamieściła z okazji 1,5 roku związki. Przy okazji prawniczka poinformowała, że nie jest już w związku z aktorem.

“Dziękuję za to 1,5 roku 🙂 Nie jesteśmy już razem z Antkiem”

Pod opublikowanym postem pojawiło się sporo komentarzy, w których fani pary wyrazili swój smutek. Po czasie jednak Kasia wyłączyła możliwość komentowania postu.

My również z przykrością przyjmujemy ta wiadomość. Wydawało się, że dobrze zgrana z nich para.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej