Rozenek zabrała głos w sprawie afery z Królikowskim. Potępiła zachowanie kolegi? Będziecie zaskoczeni

2 marca 2022
Przez: : J.J

Małgorzata Rozenek-Majdan jak wiele innych gwiazd postanowiła wypowiedzieć się na temat afery, jaka wywołała się wokół Antka Królikowskiego. Czy Małgorzata poszła w ślady innych gwiazd i również nie zostawiła na aktorze suchej nitki? Możecie się zaskoczyć.

Afera z udziałem Antka Królikowskiego

Nikt z fanów małżeństwa Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Kilka chwil przed szczęśliwym rozwiązaniem aktorki Antek chwalił się uroczymi zdjęciami swojej żony, a tuż po przyjściu na świat swojego synka opublikował wpis, w którym podziękował małżonce.

Zaledwie trzy dni po przyjściu na świat Vincenta media obiegła zaskakująca informacja. Jak się okazało, Antek Królikowski miał zostawić Joannę jeszcze przed porodem. Dodatkowo media informowały o nowej partnerce aktora, z którą podobno się spotyka.

Joanna Opozda została zapytana o komentarz w sprawie. Świeżo upieczona mama wymownie uniknęła odpowiedzi prosząc o uszanowanie jej prywatności w tym wyjątkowym czasie.

Zobacz także: Królikowski wydał oświadczenie. To prawda, że jego małżeństwo dobiegło końca?

Królikowski - aktor
Antek Królikowski

Rozenek stanęła w obronie Królikowskiego

Po informacji, która obwieściła, że Antek zostawił swoją ciężarną żonę dla innej kobiety w sieci rozpoczęła się prawdziwa burza. Internauci nie szczędzili przykrych słów w stronę aktora. Wiele znanych osobowości ze świata show-biznesu również zabrało głos w tej sprawie. Sylwia Bomba dosadnie skrytykowała Królikowskiego, swoje niezadowolenie z zachowania Antka wyraziła również Maja Hyży.

Portal Party dotarł do Małgorzaty Rozenek-Majdan, która jak wiadomo jest w przyjacielskich kontaktach z Antkiem. Małgorzata, ku innym znajomym oszczędziła Królikowskiego publicznego hejtu, przyznając, że Antek zawsze może liczyć na jej pomoc:

„Nasi przyjaciele mogą zawsze na nas liczyć

Dodatkowo uważa, że w tym momencie najważniejszy jest syn Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego – Vincent i to ze względu na jego obecność ludzie powinni zakończyć ten temat:

„Najważniejszy w tym wszystkim jest Vincent! Najważniejsze jest, żeby wyciszyć emocje wokół tego tematu”

A Wy, co uważacie?

Źródło: Instagram Antka Królikowskiego, Małgorzaty Rozenek-Majdan, Party

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej