Królikowski „wbija szpilę” Wieniawie! Jak skomentował ich rozstanie?

2 maja 2019
Przez: : M.J

Antek Królikowski i Julia Wieniawa ostatnimi czasy są „na językach” wszystkich mediów i portali plotkarskich. Niedawno aktor w jednym z wywiadów opowiedział, o swoim już byłym związku z Julią. Zobaczcie, jak odreagował rozstanie z młodą aktorką!

https://www.instagram.com/p/BsvXZcynGia/

Koniec związku Królikowskiego i Wieniawy

Wieniawa i Królikowski przez ponad dwa lata tworzyli parę, która była jedną z najpopularniejszych w polskim show-biznesie. Niestety ich drogi się rozeszły. Teraz każdy z nich układa sobie życie na nowo u boku nowych partnerów. Antek od jakiego czasu coraz częściej pokazuje zdjęcia ze swoją nową partnerką Kasią. Natomiast Wieniawa nie kryje się już ze swoim uczuciem do muzyka z zespołu Afromental, Barona. Jak obydwoje zapewniali, po zerwaniu nadal się przyjaźnili, lecz wszystko wskazuje na to, że tak wcale nie jest! Antek postanowił opowiedzieć o swoim już byłym związku z młodziutką aktorką, a jego słowa mogą być odebrane jako atak w jej stronę.

Zobacz także: Antek Królikowski bez koszulki. Spójrzcie na tatuaże!

Wnioskując ze słów Królikowskiego, rozstanie z Julią było dla Antka wyczerpujące psychicznie i aktor postanowił wyjechać na krótki odpoczynek, aby wszystko sobie poukładać.

https://www.instagram.com/p/Btkvxx8nVE5/

„Chciałem zrobić coś dla ciała i głowy, dlatego wyjechałem na indonezyjską wyspę Bali. Tam trochę się uspokoiłem i spojrzałem z dystansem na wszystko. Udało się! Potrzebowałem tego i mam poczucie, że wróciłem silniejszy”– powiedział w wywiadzie.

Królikowski wbił szpilę Wieniawie?

Teraz jak już wiadomo, zaczyna układać sobie życie u boku nowej dziewczyny. Jego znajomi mówią, że partnerka Królikowskiego ma wszystko to, czego brakowało Julce. Jedną z najważniejszych rzeczy dla aktora, która bardzo spodobała mu się w Kasi jest to, że nie ma ona „parcia na szkło”, jak to jest w przypadku Wieniawy.

Wszyscy możemy zauważyć, że Julka jest rozchwytywana obecnie w show-biznesie i coraz częściej widujemy ją na czerwonym dywanie, a jej związek z muzykiem z zespołu „Afromental” jest bardzo medialny. W ich social mediach, niemalże codziennie pojawiają się zdjęcia, którymi para podsyca tylko plotki na ich temat.

Nowa ukochana Antka, jak już pisaliśmy, nie zamierza dążyć do sławy i rozgłosu za wszelką cenę, a wolny czas woli spędzać z aktorem w domowym zaciszu z dala od błysków fleszy. Znajomi aktora, również potwierdzili te doniesie w rozmowie z magazynem „Flesz”.

„Jest bystra i zupełnie nie ma parcia na szkło.W dodatku oboje z Antkiem są w bardziej zbliżonym wieku. Podobnie widzą przyszłość. Na razie mieszkają oddzielnie, ale rozmawiają już o tym, by to zmienić”.

Myślicie, że faktycznie Antek w końcu znalazł bratnią duszę i to właśnie z nową ukochaną ułoży sobie życie?

Źródło: Flesz/ Instagram Julii Wieniawy / Antka Królikowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej