Kolejne nagranie z awantury z Dariuszem Opozdą! Królikowski próbował rozwalić bramę

9 stycznia 2022
Przez: : J.J

Od kilkunastu godzin nie milkną echa dotyczące awantury, do której doszło między Joanną Opozdą, jej siostrą, mamą, Antkiem Królikowskim a Dariuszem Opozdą. Choć wszyscy myśleli, że skończy się na publicznym praniu brudów, koniec końców doszło między nimi do wielkiej awantury ze strzelaniną w tle. Teraz w sieci pojawiają się kolejne nagrania, na których widać, jak Królikowski chce pomóc Małgorzacie Opoździe.

Strzelanina

Nowy Rok nie zaczął się łaskawie dla Joanny Opozdy i najbliższych jej kobiet. 9 stycznia media obiegła informacja na temat awantury w domu jej rodziców. Dariusz Opozda wrócił do Polski i według doniesień mediów wyrzucił swoją żonę Małgorzatę z domu, po czym wymienił zamki w drzwiach. W sobotę 8 stycznia Małgorzata Opozda wraz z Antkiem i swoją jedną córką pojawiła się pod domem w celu odzyskania swoich rzeczy. Niestety sytuacja ta była tragiczna w skutkach. Dariusz Opozda zaczął strzelać do przybyłych na posesje osób. Na nagraniu, które szybko znalazło się w sieci słychać piski i krzyki. Tragedia była o włos:

„Jak dodaje nasz informator, kule przebiły ściany. Ponoć gdyby mierzono tylko trochę niżej, istnieje ryzyko, że pociski trafiłyby którąś z osób stojących po drugiej stronie – Małgorzatę Opozdę, jej córkę albo Antka Królikowskiego”

Zobacz także: Joanna Opozda skomentował strzelaninę

Zobacz także: Wszystko na temat Dariusza Opozdy

Rozwalenie bramy i groźby

Do sieci wypłynęło jeszcze jedno szokujące nagranie. Jak się okazuje, Antek Królikowski, który wspierał swoją teściową w odzyskaniu rzeczy bardzo usilnie chciał wejść na posesję Opozdy, który po raz kolejny relacjonował zajście grożąc Małgorzacie Opoździe, swojej córce i Antkowi Królikowskiemu.

Na profilu Świat Gwiazd pojawiło nagranie z wydarzenia, w którym słychać groźby:

Zobacz, jak Królikowski rozwalił bramę teraz! Patrz! – słychać głos Dariusza Opozdy

Towarzyszka Dariusza Opozdy skarży się na policję, która nie reaguje, przyznając, że oni niestety nie mają takich praw jak funkcjonariusze.

To ja mam przejąć sprawę w swoje ręce? Zobaczycie, jak będziecie wszyscy stąd wiać jeżeli Wy nie dajecie rady  – grozi Dariusz Opozda

Na nagraniu widać Antka Królikowskiego, które za wszelką cenę chce dostać się do domu Małgorzaty Opozdy. Aktor kopał bramę, którą usilnie próbowała zamknąć przed nim tajemnicza kobieta.

Zdarzenie to musiało odbyć się tuż przed strzelaniną. Nagranie z tego wydarzenia możecie zobaczyć TUTAJ.

Antek Królikowski
Antek Królikowski

Myślicie, że to koniec rodzinnej awantury?

Źródło: Świat Gwiazd, Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej