Królowa Elżbieta skomentowała ciążę Meghan Markle. Zrobiła to w nietypowy sposób…

15 lutego 2021
Przez: : M.J

Królowa Elżbieta skomentowała ciążę Meghan Markle i trzeba przyznać, że zrobiła to w nietypowy sposób. Druga ciąża amerykańskiej aktorki zelektryzowała media na całym świecie. Jak na wieści na temat drugiego potomka księcia Harry’ego zareagowała królowa Elżbieta? Nie była zbyt wylewna. Zobaczcie!

W mediach od jakiegoś już czasu pojawiały się plotki na temat kryzysu w małżeństwie Meghan i Harry’ego, które jak się okazuje, były wyssane z palca. Bez wątpienia jednak mało kto się spodziewał, że w dzień świętego Walentego małżonkowie ogłoszą tak elektryzującą nowinę.

Szczęśliwą informacją przyszli rodzice podzielili się na Instagramie. Czarno- białe zdjęcie, wykonał ich przyjaciel Misan Harriman. Meghan i Harry wyglądają na nim na bardzo szczęśliwych, a ciążowy brzuszek żony księcia Harry’ego jest już wyraźnie widoczny. Co więcej, w mediach zaczęły pojawiać się informacje, że drugi potomek byłej królewskiej pary pojawi się na świecie już wiosną 2021 roku.

View this post on Instagram

A post shared by People Magazine (@people)

Dodajmy, że Meghan i Harry są już rodzicami synka, któremu dali na imię Archie Harrison. Pierwsza pociecha pary przyszła na świat w maju 2019 roku.

Zobaczcie również: Książęca para pokazała publicznie synka! Jak on urósł!

Nie tak dawno w mediach pojawiła się również informacja na temat ogromnej tragedii, jaka spotkała tę dwójkę. Niedługo po wystąpieniu z rodziny królewskiej Meghan w szczerym wywiadzie zdradziła, że straciła ciążę. Wówczas tak szczere wyznanie osoby związanej z rodziną królewską odbiło się szerokim echem w mediach.

Niemniej jednak już niebawem Archie Harrison zostanie starszym bratem, a wiadomość o ciąży Meghan krótko skomentowała również królowa Elżbieta. Zobaczcie!

Królowa Elżbieta skomentowała ciążę Meghan Markle.

Królowa Elżbieta bardzo krótko skomentowała wieść na temat drugiej ciąży byłej książęcej pary. W oświadczeniu wystosowanym za pośrednictwem rzecznika Pałacu Buckingham czytamy:

„Jej Wysokość, książę Edynburga, książę Walii i cała rodzina są zachwyceni i życzą im wszystkiego najlepszego”

Nie wiadomo, czy głowa rodziny królewskiej dowiedziała się o drugim potomku księcia Harry’ego wcześniej, czy dopiero kiedy sami postanowili ogłosić światu tę nowinę i podzielić się ze wszystkimi swoim szczęściem.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej