Królowa Życia na Malediwach! Dagmara Kaźmierska i jej egzotyczne wakacje!

25 października 2019
Przez: : J.J

Królowa Życia na Malediwach! Dagmara Kaźmierska podzieliła się z fanami zdjęciem z egzotycznych i dalekich wakacji. Wybór padł na Malediwy! Musicie to zobaczyć!

Dagmara Kaźmierska to jedna z celebrytek biorących udział w kontrowersyjnym programie “Królowe Życia”. Kobieta słynie ze swojej pewności siebie oraz niespotykanej szczerości. Pozytywnie nastawiona do życia, idzie przez życie jak burza, pokonując spotkane na swojej drodze przeszkody. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, nie ukrywa również, że życie chce przeżyć tak jak je sobie wymarzyła!
Dagmara wychowuje samotnie syna Conana, przy jej boku trwale, krok w krok dążą przyjaciele Jacek i Edzia! Więcej na temat jej osoby przeczytacie TUTAJ!

Dagmara, jak i pozostali uczestnicy programu chętnie dzieli się z fanami swoim bogatym i luksusowym życiem, za pomocą swoich profili na Instagrmie! Królowej nie są obce jej zakupy w prestiżowych sklepach, czy wypady na rajskie wakacje. Nic zatem dziwnego, że jej profil śledzi ponad 600 tysięcy fanów!

Królowa Życia na Malediwach!

Najnowsze zdjęcia pokazują, że gwiazda chcąc, choć na chwilę odpocząć od codzienności wybrała się właśnie na egzotyczny urlop.
Wybór jak na Królową Życia przystało padł na równie “królewskie” Malediwy.
Uśmiechnięta celebrytka, w różowych okularach, pozuje na tle turkusowej wody i ogromnych palm. W opisie do zdjęcia skierowała prośbę do swoich fanów:

“???DZIEŃ DOBRY ???Radości i miłości Aniołki Moje ??????Uśmiechnijcie się do mnie tak jak ja do Was ?????????????❤️ @conanbestia @krolowe_zycia_official @ttv.pl #króloweżycia #malediwy #maledives ??????”

Królowa w programie niejednokrotnie udowodniła, że ma ogromne serce i z wielką radością pomaga potrzebującym. Najwięksi fani programu i Dagmary pamiętają zapewne Ryśka, do którego Kaźmierska wyciągnęła pomocną dłoń. Celebrytka na swój profil dodała nagranie, w którym zwraca się do internautów.
Nawet przebywając na rajskich wakacjach udowodniła, że jest niesamowicie dobrym człowiekiem.
Siedząc w lokalnej restauracji zamieściła nagranie, na którym prosi, by wesprzeć chorego mężczyznę.

“❤️❤️❤️Kochani ❤️❤️❤️POMÓŻMY ???????????? Pan Krzysztof Stefański jest wspaniałym człowiekiem , który zawsze pomagał i pomaga innym ❤️Teraz On sam potrzebuje pomocy ❤️??(…)❤️Czekamy na Was ❤️?????????? “

Fani z wielką aprobatą komplementują Dagmarę. Zarówno jej ogromną dobroć, która otacza innych jak i perfekcyjny wygląd na rajskich wakacjach.

Jesteśmy ciekawi kolejnej dawki wakacyjnych zdjęć Dagmary, a Wy?
Będziemy informować Was na bieżąco!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz