“Królowe życia 10”: Dagmara odkryła wielką tajemnicę Jacka! Nawet przed nią skrywał to od lat!

27 lutego 2021
Przez: : P.Z.

We wczorajszym premierowym odcinku programu Królowe życia 10 powróciła oczywiście Dagmara. Jak Dagmara to również i Jacuś, który jak się okazało, przez lata miał przed nią tajemnicę. Prawdziwe imię Jacka wyszło na jaw? Będziecie w szoku!

Królowe życia 10

Nowy sezon zadebiutował 16 lutego 2021. W programie Królowe życia 10 zaś widzowie mają okazję zobaczyć dobrze znane im postaci- Dagmara, Kasia czy Iza. Jak również te, które pojawiły się dopiero w dziewiątym sezonie, czyli Sylwia, Ania, a także Leon i Damian.

Nowe odcinki emitowane są rzeczywiście inaczej niż zwykle, bo aż cztery razy w tygodniu, od wtorku do piątku. Dodatkowo w każdy piątek widzowie mogą obejrzeć dwa odcinki ukochanego programu.

To właśnie w finałowym odcinku tego tygodnia z programem, widzowie dowiedzieli się o tajemnicy Jacka, którą skrywał od lat. Było to z pewnością wielkie zaskoczenie nawet dla wiernych fanów show. Jak się okazało dla samej Dagmary też.

Prawdziwe imię Jacka wyszło na jaw!

W dziesiątym odcinku tego sezonu rzeczywiście mogliśmy zobaczyć Dagmarę, która odwiedziła Jacka w ferworze planów remontowych. Jest zaskoczona i również zła, że nic nie jest przygotowane, a sam Jacek nie bardzo się przejmuje tym remontem. Dlatego sama postanowiła go zacząć. Przy okazji znalazła stare zdjęcia Jacka, ale też jego stary dowód osobisty.

Jakie jest prawdziwe imię Jacka?

Niewątpliwie Dagmara wówczas była w wielkim szoku, tego bowiem nawet ona się nie spodziewała. Okazało się, że Jacek tak naprawdę ma na imię Wiesław. Jacek zaś to jego drugie imię.

Tyle lat mnie w ch**a robiłeś! Wiesław Jacek… Ty masz na imię Wiesiek i nigdy mi się nie przyznałeś, jak ty masz na imię?! Od dzisiaj jesteś dla mnie Wiesław.“- powiedziała z wyrzutem Dagmara

Zawsze jak się gdzieś meldowaliśmy i prosiłam o dowód to ty: nie, nie, ty sam. W żadnym hotelu nie chciałeś dawać dowodu.”– kontynuowała Dagmara

Przyjaciel Dagmary tylko się tłumaczył, że od dziecka mówiono na niego Jacek i tak już zostało.

I co wy na to? Spodziewaliście się tego? Też pewnie jesteście zaskoczeni tym, że Jacek nawet przed Dagmarą ukrywał, jak naprawdę ma na imię.

Przypominamy, że premierowe odcinki Królowych życia od poniedziałku do piątku o godz. 22:05 na antenie TTV.

Źródło: Instagram Dagmara Kaźmierska, Instagram Królowe życia

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej