Połącz się z nami

Królowe życia 8. Jak Dagmara dba o gładką skórę?

Królowe życia 8

Moda i uroda

Królowe życia 8. Jak Dagmara dba o gładką skórę?

Wierni widzowie tego popularnego programu już z pewnością nie mogą się doczekać kolejnego sezonu. Mają jednak oni powód do radości, bo „Królowe życia” 8 zaczną się już niedługo. Premierowy odcinek faktycznie już w piątek 28 lutego. Nie może zabraknąć w nim oczywiście Dagmary. W zapowiedzi odcinka możemy zobaczyć, jak Dagmara dba o gładką skórę. Zobaczcie!

Jesienią ubiegłego roku oglądaliśmy siódmy sezon „Królowych życia”, w którym mogliśmy śledzić losy tych najbardziej lubianych bohaterów. Z pewnością należy do nich przede wszystkim Dagmara, dla której miniony czas nie był łatwy. Przeżyła ona bowiem wypadek samochodowy, z którego konsekwencjami zmaga się do dziś.

W ubiegłym sezonie rzeczywiście kamery towarzyszyły jej, w tym jak wraca do sprawności. Nie da się ukryć, że w nowym sezonie ten wątek również będzie przodującym w życiu Dagmary. Ostatnio w wywiadzie opowiedziała o swoich operacjach. Tych, co były i o tych, co przed nią.

Możemy być pewni, że za pośrednictwem kamer będziemy dalej świadkami jej życia, bo Dagmara wraca na ekrany telewizorów.

Królowe życia 8. Jak Dagmara dba o gładką skórę?

Już w piątek 28 lutego będziemy mogli zobaczyć nowy premierowy odcinek ósmego sezonu. Oczywiście pojawi się w nim Dagmara, tym razem w towarzystwie Jacka oraz koleżanki Uli.

W tym odcinku będziemy świadkami jej kolejnej operacji, a tym samym przygotowań do samego zabiegu. W filmiku, jaki znajdziemy na Instagramie programu, Dagmara wypełnia ankietę przed zabiegiem. Oczywiście, jak to w przypadku jej i Jacka bywa, nie brakuje przy tym śmiechu.

„Dagmara i Jacek nawet podczas wypełniania medycznych formularzy tryskają poczuciem humoru 🖊🗂😜 Zapraszamy na premierę nowego sezonu 🤗 – już w najbliższy PIĄTEK 0 22:15 w TTV. 👑👑⠀
#krolowezycia#ttv#dagmara#jacek#premiera#nowysezon”⠀- napisano pod filmikiem zapowiadającym premierowy odcinek

Dagmara odpowiadała na serię pytań. Zdradziła przy tym, jaki rodzaj depilacji ciała stosuje, tylko nie wyjawiła do końca czy robi to sama w domu, czy może w salonie kosmetycznym. Zasugerowała jednak, że nie robi tego sama.

„Woskiem robię wszystko. Oj bardzo jest to bolesne, szczególnie w pewnych okolicach”– wyjawiła Dagmara

Zobaczcie!

A wy jak dbacie o swoje ciało?

Będziecie oglądać nowy sezon „Królowych życia„?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry