Dagmara Kaźmierska o swoim leczeniu – lekarz naraził ją na wielkie cierpienie!

21 lutego 2020
Przez: : MC

Dagmara Kaźmierska opowiedziała o swoim wypadku samochodowym, który miał miejsce w połowie 2019 roku. W efekcie Królowa życia doznała poważnej kontuzji nóg. Na premierze filmu Bad Boy opowiedziała o swoim leczeniu.

Kim jest Królowa życia

Dagmara Kaźmierska to osobowość telewizyjna, która największą popularność zdobyła w programie Królowe życia. Co ciekawe, występuje w nim od początku powstania, czyli od 2016 roku. Dała się poznać jako pewna siebie i pełna empatii kobieta. Urzekła widzów swoim poczuciem humoru oraz szalonymi przygodami. W programie występuje wraz ze swoim synem Conanem oraz przyjaciółmi – Jackiem i Edzią. Co ciekawe, na Instagramie śledzi Dagmarę ponad 763 tys. osób, co jest niezwykle imponującym wynikiem.

Zobacz także: Dagmara bez makijażu

Dagmara Kaźmierska o swoim wypadku

Należy wspomnieć o wypadku samochodowym, który spotkał Dagmarę w połowie 2019 roku. Kaźmierska mówi, że otarła się o śmierć. Musiała przejść wiele operacji, a dodatkowo przez kilka miesięcy poruszała się na wózku inwalidzkim. Długa rehabilitacja przyniosła na szczęście pozytywne efekty.

Królowa życia pojawiła się na premierze filmu Patryka Vegi “Bad Boy”, gdzie udzieliła krótkiego wywiadu dotyczącego jej zdrowia po wypadku. Gwiazda wspomina, że efektami po wypadku były siniaki oraz poważna kontuzja nóg. Na pytanie czy wypadek zmienił jej życie odpowiedziała:

“Nie wiem. Ciężko powiedzieć. Jestem skupiona na tym, żeby wyjść z powrotem do ludzi, tak jak to kiedyś było. Każde doświadczenie coś w naszym życiu zmienia. To nie tylko wypadek. To nawet coś, co stanie się drugiemu człowiekowi. Wszystko nas czegoś uczy. Nie straciłam radości życia. Wszystko jest dobrze, w głowie dalej są wichry tak, jak były. Tu się nic nie zmienia.”

Ponadto Kaźmierska poinformowała, że początkowo trafiła w ręce nieodpowiedniego lekarza, którzy narazili ją na wielkie cierpienie. Gwiazda dodała, że dopiero po czasie trafiała na profesjonalistę, dzięki któremu wraca do zdrowia. Ponadto, nazwała swojego lekarza “cudotwórcą”. Kobieta jest przepełniona pozytywną energią i wierzy, że wreszcie jej zdrowie wróci do normy. W wywiadzie z dziennikarką powiedziała:

Na razie lewa noga jest z powodzeniem zrobiona przez doktora Stawickiego. Naprawił to, co inni zepsuli. Teraz w marcu robimy drugą nogę. Ja mu wierzę. Dla mnie to jest cudotwórca i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Życzymy Dagmarze szybkiego powrotu do zdrowia!

źródło: Instagram Queen_of_life_77

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej