Połącz się z nami

Królowe Życia 8. Kasia coraz bardziej upodabnia się do swojej idolki?

Królowe Życia 8. Kasia

Z życia gwiazd

Królowe Życia 8. Kasia coraz bardziej upodabnia się do swojej idolki?

Za kilka dni będziemy mogli zobaczyć premierowy odcinek nowego sezonu tego bardzo lubianego programy. „Królowe Życia” 8 pojawią się na antenie 28 lutego, a jedną z uczestniczek będzie po raz kolejny Kasia. Ta bohaterka nie kryje upodobań do bujnych kobiecych kształtów. Laluna rzeczywiście, coraz bardziej przypomina swoją idolkę Nicki Minaj. Zobaczcie!

Od szóstego sezony „Królowych Życia” obok czołowych postaci Dagmary czy Rafała i Gabriela, możemy także śledzić losy Kasi. Pochodzi ona z Oławy i jest z pewnością osobą, obok której nie da się przejść obojętnie, bo jest dość kontrowersyjną postacią. U jej boku do tej pory mogliśmy oglądać, nie mniej wzbudzającego zainteresowanie partnera, jak również córkę i mamę.

Kasia weźmie udział również w ósmym sezonie tego popularnego programu stacji TTV, jednak tym razem w jej życiu zabraknie jednej osoby. Rozstała się ona bowiem ze swoim partnerem Gabryelem. Będziemy mieli okazję zatem zobaczyć, jak Kasia układa swoje życie na nowo. Być może poznamy też bliżej powód zakończenia tej relacji.

Laluna, bo tak przedstawia się Kasia, na Instagramie nigdy nie kryła swojego upodobania do bujnych kobiecych krągłości. Także do operacji plastycznych, które mogą jej pomóc w zbliżeniu się do jej ideału sylwetki. W jednym z odcinków siódmego sezonu „Królowych życia” nawet starała się o paszport, żeby polecieć na operację pośladków.

Zaczęła ona też ćwiczyć i dbać o sylwetkę, co jeszcze bardziej uwydatniło kształty. Jej wizyty na siłowni mogliśmy rzeczywiście zaobserwować na jej Instastory.

Królowe Życia 8 – Kasia co raz bardzie upodabnia się do swojej idolki?

Kto uważnie śledzi jej konto na Instagramie, ten z pewnością zauważył, kto jest jej wzorem urody. Duże piersi i spora pupa, to atuty Nicki Minaj czy Cardi B, które często oznacza pod swoimi postami Kasia. To właśnie te dwie panie ona bierze za swój wzór.

Niewątpliwie Laluna coraz bardziej upodabnia się do Nicki Minaj.

Zobaczcie sami!

I co sądzicie o idolkach Kasi?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry