Połącz się z nami

Laluna z „Królowych życia” zabrała głos w sprawie Gabryela!

Laluna z "Królowych życia"

News

Laluna z „Królowych życia” zabrała głos w sprawie Gabryela!

Kasia to jedna z bohaterek popularnego programu stacji TTV, który z pewnością przyniósł jej rozpoznawalność i zainteresowanie ludzi. Od jakiegoś czasu mówi się o rozstaniu Kasi z jej partnerem Gabrielem, jednak do tej pory ona sama tego nie skomentowała. Teraz Laluna z „Królowych życia” zabrała głos w sprawie Gabryela! Zobaczcie co napisała na Instagramie!

Kasia dołączyła do obsady programu Królowe życia w szóstym sezonie i od tego czasu ma wiernych obserwatorów również w mediach społecznościowych. Ona i jej chłopak Gabriel tworzyli parę dość kontrowersyjną i wzbudzającą duże zainteresowanie.

Jakiś czas temu w sieci zaczęto spekulować, jakoby para miała się rozstać. Wskazywać na to miały usunięte przez Kasię wspólne zdjęcia z Instagrama (@lala_laluna83). Potem Kasia pokazała siebie z Gabrielem w Zakopanem, jednak okazuję się, że to był chwilowy powrót do siebie tej pary. To zdjęcie również zniknęło z sieci.

Laluna z „Królowych życia” zabrała głos w sprawie Gabryela!

Sprawa rzeczywiście wzbudziła spore zainteresowanie wśród internautów, a Kasia teraz postanowiła dać kres spekulacjom. Zabrała głos w tej sprawę zamieszczając długi wpis na Instagramie.

Zobaczcie!

„Witam Kochani dzisiejszy post będzie troszkę inny niż wszystkie !
Względem tego Ze jestem osoba publiczna i medialna i tak na razie zostanie . Wydaje mi się za należy się wam wyjaśnienie tego co wydarzyło się ostatnimi czasy w moim życiu !!! Dostaje mnóstwo wiadomości postów zdjęć itd
A wiec odezwę się w tym temacie. Jak już wiecie tak jak szybko pojawił się Mój były partner po 6 miesiącach rozstania po raz kolejny w moim życiu. Tak też szybko znikł , co było szokiem jak i dla ludzi taki i dla mnie !
Za co was tez w jego i moim imieniu przeproszę, bo z ludzi debili się nie robi no ale każdy ma prawo się zagubić w życiu. Niestety on miał taka chwile!!!. 

W obecnej chwili zamykam temat kompletnie i bardzo proszę was o nie poruszanie tego tematu. Jak i nie wysyłanie mi informacji o nim i jego kobiecie. Jak już wspominałam ta dziewczyna nie jest winna. To ze takie posty dodają nie ma co się dziwić po tym co Moj byly dodał dla mnie !!!! Nigdy nie byłam osoba złośliwa i nie życzę najgorszemu wrogowi Zle dlatego tez życzę im jak najlepiej !!! .

Ps:
U mnie się nic nie zmieniło, a nawet wręcz przeciwnie. Żyje mi się teraz dużo lepiej i moje życie poszło dużo do przodu o czym dowiecie się w kolejnym sezonie królowych życia !!!!!! Love you all ❤️❤️❤️ .

Kocham was ❤️❤️❤️
Lalunka
A teraz spadam na urodzinki najważniejszej osoby w moim życiu mojej kochanej Córki ❤️❤️❤️❤️❤️”

Zatem wszystko stało się jasne, para faktycznie się rozstała.

My życzymy Kasi powodzenia, a jej córce wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

View this post on Instagram

Witam Kochani dzisiejszy post będzie troszkę inny niż wszystkie ! Względem tego Ze jestem osoba publiczna i medialna i tak narazie zostanie ,wydaje mi się za należy się wam wyjaśnienie tego co wydarzyło się ostatnimi czasy w moim życiu !!! Dostaje mnóstwo wiadomości postów zdjęć itd A wiec odezwę się w tym temacie , jak już wiecie tak jak szybko pojawił się Moj były partner po 6 miesiącach rozstania poraz kolejny w moim życiu tak tez szybko znikł , co było szokiem jak i dla ludzi taki i dla mnie ! Za co was tez w jego i moim imieniu przeproszę bo z ludzi debili się nie robi no ale każdy ma prawo się zagubić w życiu a niestety on miał taka chwile!!! . W obecnej chwili zamykam temat kompletnie i bardzo proszęwas o nie poruszanie tego tematu jak i nie wysyłanie mi informacji o nim i jego kobiecie , jak już wspominałam ta dziewczyna nie jest winna a to ze takie posty dodają nie ma co się dziwić po tym co Moj byly dodał dla mnie !!!! Nigdy nie byłam osoba złośliwa i nie życzę najgorszemu wrogowi Zle dlatego tez życzę im jak najlepiej !!! . Ps: U mnie się nic nie zmieniło a nawet wręcz przeciwnie żyje mi się teraz dużo lepiej i moje życie poszło dużo do przodu o czym dowiecie się w kolejnym sezonie królowych życia !!!!!! Love you all ❤️❤️❤️ . Kocham was ❤️❤️❤️ Lalunka A teraz spadam na urodzinki najważniejszej osoby w moim życiu mojej kochanej Córki ❤️❤️❤️❤️❤️ …. #insta #follow #happy #fashion #luxury #gucci #louisvuitton #strong #woman #power

A post shared by Laluna UNIQUE👑 (@lala_laluna83) on

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry