Połącz się z nami

„Królowe Życia” bez Joanny P.! Aresztowanie zakończy jej medialną karierę?

News

„Królowe Życia” bez Joanny P.! Aresztowanie zakończy jej medialną karierę?

Joanna P., która dała się poznać szerszemu gronu publiczności dzięki udziałowi w programie „Królowe Życia” została wraz ze swoim partnerem aresztowana. Czy w takim razie już więcej nie zobaczymy jej na ekranach naszych telewizorów i co dalej z jej udziałem w show stacji TTV? Zobaczcie! „Królowe Życia” bez Joanny P.!

Przypomnijmy, że to obserwatorzy profilu Joanny P. odkryli, że może dziać się w jej życiu coś złego. Celebrytka przestała udzielać się na Instagramie, gdzie niemal codziennie wrzucała posty i zdjęcia. Co więcej, nie odpisywała na komentarze, a jej fani wyraźnie byli zaniepokojeni jej nagłym zniknięciem.

„Super Express” postanowił przyjrzeć się bliżej sprawie i jak się okazało, Joanna P. wraz ze swoim partnerem Adamem J. zostali aresztowani. Kobieta została oskarżona o wręczenie łapówki w wysokości MILIONA złotych prokuratorowi, który prowadził sprawę morderstwa 75-letniej Warszawianki. Co więcej, w sprawę morderstwa zamieszany był właśnie partner Joanny P. oraz dwie inne osoby. Jak również mogliśmy się dowiedzieć, wszyscy wpadli po pięciu latach od popełnienia tego czynu.

Zobaczcie: Królowa Życia aresztowana! Wpadła po pięciu latach wraz ze swoim partnerem!

Dodatkowo byłej „królowej” grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

„Królowe Życia” bez Joanny P.!

Portal Pudelek postanowił skontaktować się z osobą z otoczenia celebrytki, która zaznaczyła, że Joanna była związana kontraktem ze stacją TTV i za nie pojawienie się na planie może grozić jej kara finansowa.

Niemniej jednak okazuje się, że posiadaczka gigantycznej fortuny już wcześniej nie była brana pod uwagę do obsady kolejnego sezonu programu „Królowe Życia”:

„Współpraca Joanny P. z programem „Królowe Życia” została zakończona wraz z ostatnim sezonem show. Stało się to jeszcze przed wypłynięciem informacji o aferze łapówkarskiej, w którą jest zamieszana. Nie każdy może być tak popularny, jak Dagmara”– mówi informator portalu.

Jak potoczą się losy celebrytki, która kolejne miesiące może spędzić w areszcie? Będziemy Was informować na bieżąco!

Żałujecie, że Joanna P. nie pojawi się w kolejnym sezonie „Królowych Życia”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry