„Królowe życia”: Co dalej z emisją programu? Przez ostatnie wydarzenia zniknie z anteny?

14 stycznia 2022
Przez: : M.J

Królowe życia, to flagowa produkcja stacji TTV, która na naszych ekranach emitowana jest od wielu lat. Ostatnie wydarzenia, jednak mocno nadszarpnęły wizerunek programu, a do KRRiT zaczęły napływać skargi od widzów. Czy to spowoduje, że program zniknie z naszych ekranów?

Królowe życia

Po raz pierwszy program pojawił się na naszych ekranach w 2016 roku. Nie da się ukryć, że widzowie pokochali niemal od samego początku bohaterów programu. Z każdym kolejnym sezonem zmieniał się skład bohaterów Królowych życia. Nie da się ukryć, że filarem tej produkcji jest Dagmara Kaźmierska, która pokazuje swoje szalone życie od pierwszego sezonu. Od wielu lat możemy również śledzić losy Izabeli Macudzińskiej i jej męża oraz Laluny.

Bohaterka programu Królowe życia.
Kaźmierska występuje w programie od pierwszego sezonu.

W ostatnim sezonie do programu dołączył Arkadiusz Kocik znany pod pseudonimem Megakot. Arek jeszcze przed udziałem w programie stacji TTV był znany w sieci, gdyż od lat wraz z Lordem Kruszwilem nagrywali kontrowersyjne filmiki, które następnie publikowali na swoich profilach. To właśnie udział w Królowych życia spowodował, że media zaczęły interesować się życiem Kocika. Natomiast ostatnie wydarzenia zadecydowały o tym, że stracił on posadę w programie.

Zobacz także: Arek Kocik wyrzucony z programu Królowe życia!

Zobacz także: Megakot odpiera zarzuty Jana Śpiewaka odnośnie swojej przeszłości!

Następnie w sieci zaczęły pojawiać się wpisy oburzonych widzów, którzy twierdzą, iż produkcja promuje kryminalną przeszłość niektórych z uczestników. Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji zaczęły również wpływać skargi. Czy to oznacza, że program zniknie z anteny?

Co dalej z programem Królowe życia?

Na oficjalnym profilu programu od jakiegoś czasu pojawia się mnóstwo komentarzy od widzów, którzy nie kryją swojego oburzenia.

“Dlaczego promujecie takie coś???”

“To są celebryci!? Mamy ich naśladować?! Rozumiem, że patologia dobrze się sprzedaje i ogląda, ale bez przesady”

“Obrzydliwe kogo promujecie 🤮”

To tylko kropla w morzu wpisów, które pojawiły się po ostatnich głośnych wydarzeniach związanych z przeszłością jednego z byłych już bohaterów Królowych życia. Czy to spowoduje, że program zniknie z naszych ekranów? Bez wątpienia produkcja stacji TTV ma również wielu zwolenników, którzy z chęcią śledzą losy jej bohaterów i na pewno zasmuciłaby ich taka wiadomość.

Sądzicie, że produkcja faktycznie powinna zniknąć z anteny stacji TTV?

Źródło: Instagram programu stacji TTV

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej