„Królowe Życia”: Arkadiusz “Megakot” Kocik wyrzucony z programu! Do KRRiT wpływają kolejne skargi!

13 stycznia 2022
Przez: : J.J

Arkadiusz Zgorzelski, którego kojarzyć możecie pod pseudonimem Megakot zakończył swoją przygodę z programem Królowe Życia. Od tej pory nie zobaczymy luksusowego życia mężczyzny, które dokumentowały kamery. Co jest tego powodem? Poznajcie szczegóły.

Królowe Życia

Program Królowe Życia od wielu lat cieszy się wielką popularnością w polskiej telewizji. Lata emisji sprawiły, że format zdobył masę fanów, którzy chętnie śledzą życie uczestników reality-show.

Celebryci, którzy zdecydowali się na udział w programie pokazują nam swoje luksusowe życie. Grono Królowych Życia wciąż się zmienia, a jak się okazuje niespodziewanie, jednym z uczestników, który właśnie zakończył swoją przygodę przed kamerami reality-show jest Arkadiusz Zgorzelski nazywany Megakotem.

Zobacz także: Kontrowersyjne nagrania Megakota

https://www.instagram.com/p/CTEmFOGrSbk/

Arkadiusz Megakot kończy przygodę z programem

Arkadiusz był jednym z najnowszych uczestników Królowych Życia. Choć jego przygoda w programie nie trwała długo szybko wzbudził zainteresowanie nie tylko widzów, ale i mediów. 51-letni mężczyzna pochodzi ze Szczecina i jest deweloperem.

Niedawno było głośno o Arku, kiedy opowiedział o czterech byłych partnerkach, które już nie żyją. Co bardziej zaskakujące celebryta był podejrzewany o zabójstwo.

Zobacz także: Arek Megakot Kocik poderzany o zabójstwo

Sprawę postanowił nagłośnić aktywista Jan Śpiewak, który na swoim Instagramie poświęcił cały wpis mężczyźnie i innych uczestnikom programu Królowe Życia:

„Sam Mega Kot w internecie chwali się zażywaniem twardych narkotyków i romansami z “małolatkami”. Z jedną z nich związał się już jak miała 15 lat, albo i mniej… W popularnych nagraniach na YouTube chwali się tym, że nazwał świnię imieniem po byłej dziewczynie, która popełniła samobójstwo. Tych dziewczyn, które umierały tragicznie w młodym wieku po związkach z nim było aż cztery. Z tego co udało nam się ustalić wszystkie przed śmiercią miały poważny problem z narkotykami. Jak sam Mega Kot przyznał policja sama podejrzewała go o zabójstwo jednej z nich.”

Jan Śpiewak apelował do internautów, by Ci składali skargi na program do KRRiT i TVN.

Na reakcje widzów nie trzeba było długo czekać. Jak donosi portal Wirtualnemedia produkcja zakończyła już współpracę z Arkadiuszem Zgorzelskim, jednak nie chciała skomentować tej decyzji.

Dodatkowo do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęło sześć skarg, a ostatnia z nich 12 stycznia. Portal skontaktował się z osobą z zespołu rzecznika prasowego KRRiT, uzyskując poniższą odpowiedź:

„Zarzuty dotyczyły doboru uczestników z kryminalną przeszłością, bez wskazania żadnego konkretnego odcinka”

Arkadiusz Kocik
Arkadiusz Kocik – Megakot

Spodziewaliście się?

Źródło: Witrualnemedia, Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej