“Królowe życia”: Dagmara Kaźmierska planuje zmiany w swoim życiu – wybiera się na operację plastyczną?

18 lutego 2022
Przez: : MC

Wielkimi krokami zbliża się 12. sezon programu Królowe życia. Z zapowiedzi nowej edycji dowiadujemy się, że Dagmara – jedna z głównych bohaterek, planuje duże zmiany w swoim życiu. Wyznała, że przeszła jej przez myśl operacja plastyczna. Co chce w sobie zmienić?

Kilka słów o Dagmarze

Dagmara Kaźmierska zyskała sławę oraz sympatię widzów dzięki udziałowi w programie Królowe życia, w którym występuje od samego początku. Niewątpliwie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek w naszym kraju, która może pochwalić się pokaźnym gronem fanów.

Dagmara występuje w programie razem ze swoim synem Conanem oraz przyjaciółmi – Edzią i Jackiem, z którymi przeżywa niesamowite przygody. Dagmara urzeka widzów swoim wielkim sercem, życzliwością, ale również charyzmą i pewnością siebie.

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska zaręczyła się

W ostatnim czasie Dagmara wydała również swoją autobiografię, w której opowiedziała wiele kontrowersyjnych momentów z życia. Wspomniała o byłym mężu, który dopuścił się morderstwa, a także o swojej odsiadce w więzieniu.

Dagmara podczas zabiegu na twarz

Dagmara Kaźmeirska planuje operację?

Już niebawem, bo 24 lutego rozpocznie się 12. sezon programu Królowe życia. Na oficjalnym profilu produkcji na Instagramie pojawiła się zapowiedź, która nie da się ukryć, budzi spore emocje.

Na jednym z kadrów zapowiedzi wystąpiła Dagmara w towarzystwie swojego przyjaciela – Jacka. Królowa życia w krótkim fragmencie wyznała, że planuje wielkie zmiany w niedalekiej przyszłości. Ponadto Dagmara Kaźmierska wspomniała o operacji biustu.

“Schudnę, zrobię se buzię… może sztuczne cycki!” – wyznała.

Nie da się ukryć, że Dagmara regularnie korzysta z dobrodziejstw medycy estetycznej, dlatego niewykluczone, że ponownie skusi się na poprawę swojego wyglądu. Być może oglądając kolejny sezon będziemy świadkami wielkiej metamorfozy głównej bohaterki!

Zapowiedź nowego sezonu możecie zobaczyć poniżej:

Myślicie, że w nowym sezonie będziemy świadkami wielkiej metamorfozy Dagmary?

źródło: Instagram Królowych życia, Dagmary Kaźmierskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej