Dagmara Kaźmierska ma narzeczonego! Królowa życia potwierdziła związek!

17 czerwca 2021
Przez: : M.J

Dagmara Kaźmierska, która jest niekwestionowaną gwiazdą programu stacji TTV Królowe życia w jednym z wywiadów potwierdziła, że jej serce jest zajęte. Czy w końcu pokaże nam swojego wybranka? Zobaczcie, co powiedziała w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Królowe życie i Dagmara Kaźmierska

Już w pierwszym sezonie programu stacji TTV poznaliśmy Dagmarę Kaźmierską, która wraz z kolejnymi edycjami zdobyła ogromną sympatię wśród widzów. Na szklanym ekranie często możemy widywać królową życia z jej przyjaciółmi oraz synem Conanem, który jest jej oczkiem w głowie. Niemniej jednak przez ten cały czas Dagmara sama decydowała co chce pokazać widzom i nie była zbyt wylewna jeżeli chodzi o jej życie uczuciowe.

Choć niejednokrotnie fani Kaźmierskiej łączyli ją w parę z Jackiem, który jest niezastąpionym kompanem, to za każdym razem Dagmara dementowała plotki. Jacek wraz z Edzią są jej najbliższymi przyjaciółmi i wszystko wskazuje na to, że w tej kwestii nic się nie zmieniło. Niemniej jednak po raz pierwszy Kaźmierska w rozmowie z Oskarem Netkowskim zdradziła, że jej serce naprawdę jest zajęte, a swojego partnera nazwała narzeczonym!

Dagmara Kaźmierska jest zakochana

Jakiś czas temu Dagmara Kaźmierska udzieliła wywiadu reporterowi Dzień Dobry TVN. Wówczas dowiedzieliśmy się o mało znanych faktach z życia królowej, które zdradził jej syn.

Zobacz także: Conan zdradziła więcej niż powinien!

Co więcej, gwiazda Królowych życia otworzyła się również na temat swojego życia uczuciowego. Jak się okazuje jest szczęśliwie zakochana:

“Cały czas jestem zakochana. Człowiek musi czuć motyle, ja mam cały czas motyle w brzuchu… To tak szybko nie puści. Dalej nie mogę powiedzieć, kto. Adoratorzy niech się odbijają, ja ich nie potrzebuję, bo mam narzeczonego“-powiedziała Oskarowi Netkowskiemu.

Dodała również, że nie jest z nią łatwo wytrzymać i tylko wariat podjąłby się tego zdania:

“Zresztą, kto by chciał takiego wariata jak ja. Ze mną ciężko wytrzymać. To musi ktoś przepalać tempo. Panowie, na mnie się nie piszcie, ja jestem ciężki zawodnik”.

W wywiadzie poruszony został również temat byłych partnerów Kaźmierskiej. Jak podkreśliła, największy sentyment ma do swojego męża i taty Conana, bo to właśnie była jej wielka prawdziwa miłość:

“Mądry się łączy, głupi się rozstaje. Widujemy się czasami, pogadamy, ale nie mam jakichś sentymentów. Sentyment to zawsze będzie do mojego męża, bo to jest ojciec mojego dziecka i to była moja wielka prawdziwa miłość. Kaźmierski to zawsze będzie Kaźmierski…”.

Być może już niebawem dowiemy się kto zajął serce Dagmary Kaźmierskiej.

Myślicie, że Dagmara Kaźmierska nam to ujawni?

Źródło: Dzień Dobry TVN / Instagram Dagmary Kaźmierskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej