“Królowe życia”: Dagmara Kaźmierska pokazała pierścionek zaręczynowy! Szykuje się ślub?

2 kwietnia 2022
Przez: : M.J

Dagmara Kaźmierska na swoim Instagramie pochwaliła się pokaźnym pierścionkiem zaręczynowym. Czy to oznacza, że gwiazda programu Królowe życia już niebawem stanie na ślubnym kobiercu?

Królowe życia

Program Królowe życia to niekwestionowany hit stacji TTV. Od wielu już lat widzowie mogą śledzić losy jego bohaterów. W programie wciąż poznajemy nowe osoby, które przed kamerami chwalą się swoim wystawnym życiem. Nie da się jednak ukryć, że filarem tego programu jest bez wątpienia Dagmara Kaźmierska, która wraz z przyjaciółmi i synem Conanem nie raz bawiła widzów do łez.

Zobacz także: Jak na drugie imię ma Conan? Nie uwierzycie!

Kaźmierska i Conan.
Dagmara z synem Conanem.

Choć Kaźmierska od lat pokazuje swoje życie przed kamerami, to jednak nie wiadomo zbyt wiele na temat jej życia uczuciowego. Wielu fanów programu Królowe życia niejednokrotnie łączyło przebojową celebrytkę z jej przyjacielem Jackiem Wójcikiem. Niemniej jednak Dagmara niejednokrotnie dementowała pojawiające się plotki na ten temat w mediach. W zeszłym roku przyznała jednak, że jest szczęśliwie zakochana, a teraz pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym.

Kim jest narzeczony Dagmary Kaźmierskiej?

1 kwietnia na Instagramie Kaźmierskiej pojawiło się zdjęcie, na którym zaprezentowała swoim obserwatorom okazały pierścionek. Do zdjęcia dodała również wymowny opis.

“Chodził , chodził aż wychodził… 😛💍👰‍♀️🤵💍👩‍❤️‍👨💍”

Choć zdjęcie pojawiło się na profilu celebrytki w prima aprilis i wielu jej fanów potraktowało to jako żart, to nie do końca musi tak być.

“Prima aprilis ?”

“Wow królowa została okiełznana”

“Ah ten 1 kwietnia. Za równy rok czekamy na ceremonię ślubną”- piszą internauci.

Dodajmy, że Kaźmierska w zeszłym roku będąc gościem programu Dzień Dobry TVN zdradziła, że w jej życiu faktycznie pojawił się mężczyzna, dzięki któremu czuje się szczęśliwa. Jednak jak do tej pory nie poznaliśmy, kim jest ten szczęściarz.

“Cały czas jestem zakochana. Człowiek musi czuć motyle, ja mam cały czas motyle w brzuchu… To tak szybko nie puści. Dalej nie mogę powiedzieć, kto. Adoratorzy niech się odbijają, ja ich nie potrzebuję, bo mam narzeczonego”.

Zobacz także: Kaźmierska zdradziła więcej na temat swojego wybranka!

Czy faktycznie Kaźmierska zażartowała ze swoich fanów? Nie da się ukryć, że wielu widzów programu Królowe życia czeka na ten dzień, aż Dagmara zdecyduje się im przedstawić im swoją drugą połówkę.

Jak podoba się Wam pierścionek zaręczynowy Dagmary Kaźmierskiej?

Źródło: Instagram Dagmary Kaźmierskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej