„Królowe życia”: Dagmara Kaźmierska zdradziła drugie imię Conana! Można się zdziwić…

25 stycznia 2022
Przez: : M.J

Dagmara Kaźmierska zasłynęła dzięki programowi Królowe życia. W programie poznaliśmy również jej przyjaciół oraz syna. Jak się teraz okazuje, pierwsze imię syna Kaźmierskiej nie jest wcale tak zaskakujące, jak drugie.

Królowe życia

Program stacji TTV od lata cieszy się sporą oglądalnością, a widzowie przez te wszystkie sezony poznali mnóstwo osób, które na ekranie pokazywały swoje życie. Niekwestionowaną gwiazdą Królowych życia jest Dagmara Kaźmierska, która dzięki tej produkcji zyskała spory rozgłos. Dagmara od lat pokazuje widzom swoje życie. Choć ma za sobą ciężką przeszłość to potrafiła stanąć na nogi. Niejednokrotnie również podkreślała, że całym jej życiem jest jej syn Conan.

Zobacz także: Zobaczcie, jak wygląda dziewczyna Conana!

Zobacz także: Jaką teściową jest Dagmara Kaźmierska? Szczere wyznanie!

Nie da się ukryć, że chłopak dorastał na naszych oczach. Teraz jest dorosłym mężczyzną, który dzięki swojej mamie również zyskał niemały rozgłos. Conan obecnie studiuje medycynę i chce w przyszłości zostać lekarzem. Dagmara często w wywiadach mówi na jego temat, a tym razem zdradziła, skąd wziął się pomysł na tak oryginalne imię dla jej potomka. Możecie się zaskoczyć, bo drugie imię syna Kaźmierskiej również jest zaskakujące.

Jak na drugie imię ma syn Dagmary Kaźmierskiej?

Dagmara jakiś czas temu udzieliła wywiadu dla Vogule Poland. To właśnie w nim zdradziła, że imię dla jej syna wybrał jego ojciec. Nie da się ukryć, że tak samo jak pierwszy imię, drugie jest równie zaskakujące bowiem syn Kaźmierskiej nazywa się Conan Shingoo.

“Imiona dla syna wybrał mąż, który ma duszę wojownika. Ja miałam przygotowane imiona tylko dla dziewczynki. Początkowo miał być Evander. Ostatecznie został Conan Shingoo”– zdradziła w wywiadzie Dagmara.

Zobacz także: Kaźmierska w młodości. Zobaczcie, jak wyglądała Królowa życia!

Dagmara Kaźmierska z Conanem.
Dagmara Kaźmierska z synem.

Musicie przyznać, że nieczęsto się spotyka tak oryginalne imiona.

Źródło: Vogule Poland / Instagram Dagmary Kaźmierskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej