„Królowe życia”: Gwiazda reality-show jest w ciąży! Szafrańska zdradziła płeć dziecka

11 lipca 2022
Przez: : W.M.

Aleksandra Szafrańska pochwaliła się radosnymi nowinami. Gwiazda reality-show Królowe życia już niebawem po raz drugi zostanie mamą. Pod nowym postem Szafrańskiej, w którym zdradziła płeć maleństwa, posypały się gratulacje.

Program Królowe życia

Królowe życia to bez wątpienia najbardziej lubiane reality-show, które przez kilka lat emitowane było na antenie TTV. Kilka tygodni temu fanów programu czekało ogromne zaskoczenie, kiedy to produkcja potwierdzała, że po sześciu latach emisji, Królowe życia znikają z anteny.

““Królowe życia” to jeden z najchętniej oglądanych programów TTV. Po intensywnych 6 latach i emisji prawie 300 odcinków, w porozumieniu z bohaterami, zdecydowaliśmy zawiesić produkcję serii”- poinformowało Biuro Prasowe Grupy TVN,

Jedną z gwiazd reality-show, która pokazywała widzom fragmenty swojego luksusowego życia, była między innymi Aleksandra Szafrańska. Kobieta dołączyła bohaterów programu w 11. sezonie i krótkim czasie zdobyła ogromną sympatię widzów.

Zobacz także: Koniec programu Królowe życie. Co dalej z bohaterami reality-show?

Aleksandra w programie Królowe życia często pojawiała się razem ze swoim mężem Marcinem. Para wychowuje wspólne kilkuletnią córeczkę Zosię, która niewątpliwie jest oczkiem w głowie dumnych rodziców. Jak się niedawno okazało, ich rodzina już niebawem się powiększy.

Szafrańska z Królowych życia jest w ciąży

O tym, że uczestniczka reality-show Królowe życia jest w ciąży, pochwaliła się sama przyszła mama już kilka tygodni temu. Teraz Szafrańska opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie USG i zdradziła, że za kilka miesięcy urodzi drugą córeczkę.

„Rośnie w brzuszku nasza druga córeczka” – napisała

Pod postem Aleksandry Królowych życia momentalnie pojawiło się wiele gratulacji od fanów.

Szafrańska należy do grona osób, które aktywnie prowadzą swój profil w mediach społecznościowych. Gwiazda Królowych życia często zamieszcza w sieci nowe zdjęcia, na których chwali się rodzinnym szczęściem. Być może od tego czasu obserwatorzy Aleksandry będą mieli okazję także śledzić, jak wygląda jej okres radosnego oczekiwania na nowego członka rodziny.

My dołączamy do gratulacji i przyszłej mamy życzymy dużo zdrowia!

źródło: Instagram Aleksandry Szafrańskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej