„Królowe życia”: To już koniec reality-show. Nie powstanie nowa edycja

3 czerwca 2022
Przez: : W.M.

Fani, którzy bacznie śledzili odcinki programu Królowe życia, nie ukrywają swojego ogromnego rozczarowania. Nie powstanie nowy sezon popularnego reality-show stacji TTV. Co z bohaterami Królowych życia?

Program Królowe życia

Program Królowe życia pojawił się w polskiej telewizji w 2016 roku i bez wątpienia został jednym z najbardziej popularnych i najchętniej oglądanych formatów stacji TTV.

Na łamach produkcji poznaliśmy wiele ciekawych osobistości, które na stałe zapisały się na kartach polskiego show-biznesu m.in. Dagmara Kaźmierska, Laluna czy Izabela Macudzińska.

Bohaterami Królowych życia są osoby, które uwielbiają luksus i nie stronią od drogich ubrań czy luksusowych samochodów. Królowe pokazują widzom, jak wygląda ich droga do spełniania zamierzonych celów i marzeń.

Zobacz także: Drogie samochody bohaterów Królowych życia. Robią wrażenie?

Niedawno do obsady reality-show dołączyła także nowa uczestniczka Julia Von Stein. Nic nie wskazywało na to, że nie powstanie kolejny sezon Królowych życia.

Koniec Królowych życia

Niestety fani reality-show w najbliższym czasie nie mogą liczyć na kolejny sezon swojego ulubionego programu. Jak poinformowało Biuro Prasowe Grupy TVN, po sześciu latach emisji, Królowe życia znikają z anteny.

“Królowe życia” to jeden z najchętniej oglądanych programów TTV. Po intensywnych 6 latach i emisji prawie 300 odcinków, w porozumieniu z bohaterami, zdecydowaliśmy zawiesić produkcję serii”- czytamy

Czy powstanie jeszcze nowy sezon Królowych życia? Jak dodano w komunikacie, nie jest wykluczone, że jeszcze kiedyś reality-show powróci na antenę, jednak na razie zawieszono produkcję. Co ciekawe, fani programu Królowe życia będą mogli zobaczyć swoich ulubionych bohaterów reality-show w innych formatach stacji TTV.

Nie wykluczamy powrotu w kolejnych sezonach. Natomiast jeszcze w tym roku bohaterowie “Królowych życia” pojawią się w innych programach realizowanych na zlecenie TTV” – dodaje Biuro Prasowe Grupy TVN

Dagmara Królowe życia
Dagmara Kaźmierska, fot. AKPA

źródło: Akpa/Instagram Królowe życia

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej