“Królowe życia”: Izabela Macudzińska dostaje donosy o niewierności męża! Głos zabrał Patryk Borowiak!

10 kwietnia 2022
Przez: : M.J

Iza i Patryk są jednym z najbardziej lubianych duetów w programie stacji TTV Królowe życia. Choć reality-show sprawiło, że stali się rozpoznawalni, to muszą się oni również mierzyć z ciemną stroną popularności. Co jakiś czas Iza słyszy, że powinna mieć oko na swojego męża. Jak radzi sobie z takimi wiadomościami?

Królowe życia

Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak od lat są bohaterami programu Królowe życia, w którym pokazują swoje codzienne życie. Widzowie pokochali ten duet za szczerość i spontaniczność. Iza i Patryk są również rodzicami nastoletniej córki, która również niejednokrotnie pojawiała się w reality-show.

Zobacz także: Totalna metamorfoza Izy z Królowych życia!

Choć para jest ze sobą od wielu lat, to dopiero 3 lata temu zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu. Co więcej, ślub i wesele mogliśmy również zobaczyć w jednym z odcinków Królowych życia. Choć wyraźnie widać, że Izę i Patryk łączy mocne uczucie, to nie przeszkadza to niektórym “życzliwym” osobom, aby uprzykrzyć im życie. Iza niejednokrotnie czytała w sieci obraźliwe komentarze na swój temat.

“Kiedyś czytałam komentarze o sobie z ciekawości, co ludzie piszą. Nie ukrywam, że zdarzało się, że miałam łzy w oczach. Teraz staram się już nie czytać”– powiedziała Iza portalowi Pomponik.

Jak również podkreśliła, reaguje zawsze, kiedy któryś z internautów posunie się do tego, aby obrazić najbliższych Izabeli. Spotyka się również z tym, że musi wczytywać wiadomość na temat zdrad swojego męża.

Patryk odpowiada na zarzuty o zdrady

Iza i Patryk są na tyle zgodnym małżeństwem, że nie mają przed sobą tajemnic. To właśnie Patryk zdecydował się na komentarz w tej sprawie. Jak podkreślił w rozmowie z Pomponikiem, bardzo często spotyka się z informacjami na swój temat, które następnie okazuje się, że są wyssane z palca.

“To jest chore, jak obcy ludzie mówią, że zdradzam Izę w tak perfidny sposób […] Ostatnio słyszałem, że widziano mnie na imprezie z moim kolegą Przemkiem, jak wychodzimy z jakimiś dziewczynami. Tylko że my z Przemkiem ostatni raz na imprezie byliśmy razem trzy lata temu. W dodatku sami”– powiedział Borowiak.

Jak również podkreśliła Iza w jednym z wywiadów, przebywa wraz z mężem niemal 24 godziny na dobę. Choć wiele osób nie rozumie, jak pomimo tego nie znudzili się jeszcze sobą, to jak podkreśliła Macudzińska:

“Żyjemy w swojej bajce, według własnych zasad. Kochamy się i to jest najważniejsze”.

Życzymy Izie i Patrykowi jeszcze więcej szczęścia!

Źródło: Pomponik / Instagram Izabeli Macudzińskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej