Patryk Borowiak: [wiek, Izabela Macudzińska, Królowe życia, Instagram]

7 stycznia 2022
Przez: : KS

Patryk Borowiak to wieloletni partner Izabeli Macudzińskiej. Para szerszej widowni dała się poznać w programie Królowe życia, który bije rekordy popularności na antenie TTV. Mężczyzna tak, jak jego żona wzbudza dużą sympatię wśród widzów. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Patryk Borowiak: wiek

Z social mediów Patryka Borowiaka możemy dowiedzieć się, że niedawno obchodził swoje 40. urodziny. W związku z tym, jest o trzy lata starszy od swojej ukochanej. Okazuje się, że parę łączy nie tylko wielka miłość, ale także wspólne interesy. Bowiem, na co dzień prowadzą biznes związany z prestiżowymi ubraniami. Mianowicie, są właścicielami marki, a ich produkty można nabyć nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale także w sieci.

Mimo, że para na ślub zdecydowała się dopiero dwa lata temu, ich staż w związku jest naprawdę imponujący. Okazuje się, że są ze sobą od około 20 lat. Owocem ich związku jest córka Eliza, którą także mieliśmy okazję poznać w programie Królowe życia.

W codziennym życiu Królowej życia i jej ukochanego towarzyszą im również dwa ukochane psy. Dzięki kamerom telewidzowie mogą poznać ich codzienność, zobaczyć jak spędzają razem czas i zmagają się z problemami.

Patryk Borowiak Królowe życia
Mąż Izabeli Macudzińskiej z Królowych życia – Patryk Borowiak

Zobacz także: Co wiemy o Izabeli Macudzińskiej z Królowych życia?

Patryk Borowiak i Izabela Macudzińska: Królowe życia

Co ciekawe, para do gwiazd programu Królowe życia dołączyła dopiero w czwartym sezonie. Mimo to, nie potrzebowali wiele czasu, aby zdobyć sympatię widzów i stać się jednymi z ich ulubieńców.

Szalone pomysły Izy i Patryka nie raz już doprowadziły telewidzów do łez. Trzeba przyznać, że są naprawdę bardzo charyzmatyczną parą. Swoją relację często podkreślają podobnymi stylizacjami, takimi samymi luksusowymi dodatkami oraz pasujących do siebie ubraniach.

Patryk Borowiak: Instagram

Mąż Izy Macudzińskiej prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @borowiakpatryk. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam już ponad 72 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz