„Królowe życia”: Julia Von Stein kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Poznajecie?

19 maja 2022
Przez: : W.M.

W kolejnych odcinkach reality-show Królowe życia pojawi się Julia Von Stein. Nowa gwiazda pokaże widzom, jak wygląda jej życie na co dzień. Okazuje się, że jeszcze kilka lat temu uczestniczka Królowych życia wyglądała zupełnie inaczej. Zobaczcie, jaką metamorfozę przeszła Julia Von Stein.

Królowe życia 12

Reality-show Królowe życia to jeden z najchętniej oglądanych programów stacji TTV. Premierowe odcinki show pojawiły się w telewizji w 2016 roku i od tego czasu program doczekał się 12 sezonów, które niezmiennie przyciągają przed ekrany wielu widzów.

Niedawno produkcja Królowych życia ogłosiła, że do obsady programu dołączy nowa uczestnika Julia Von Stein. Kim jest nowa bohaterka reality-show TTV? Okazuje się, że Julia prowadzi razem ze swoimi rodzicami biznes funeralny. W domu pogrzebowym, który znajduje się w Tarnowie, nowa gwiazda reality-show zajmuje się projektowaniem trumien oraz malowaniem zwłok.

Na co dzień Julia mieszka w Warszawie, gdzie prowadzi bogate życie towarzystwie.

Julia Von Stein kiedyś

Bohaterki programu Królowe życie pokazują widzom swoje luksusowe życie. Modne cicuhy i dodatki czy drogie samochody to ich chleb powszedni.

Julia von Stein Królowe życia
Julia Von Stein, fot. Instagram

Już wkrótce fani programu Królowe życia zobaczą Julię Von Stein w nowych odcinkach. Okazuje się, że udział w programie, nie będzie dla niej czymś zupełnie nowym, gdyż już kiedyś zdecydowała się na występy przed kamerami.

Jakiś czas temu Von Stein była reporterką kanału imtoTV, a materiały z jej nagraniami wciąż dostępne są w sieci. Zobaczcie, jak wygląda jeszcze kilka lat temu Julia Von Stein.

Metamorfoza Julia Von Stein
Julia Von Stein kiedyś
Metamorfoza Julia Von Stein
Julia Von Stein kiedyś

Jedną ze znaczących zmian w wyglądzie Julii to oczywiście nowy kolor włosów. Co myślicie o metamorfozie gwiazdy Królowych życia?

Pierwszy odcinek Królowych życia z Julią Von Stein w najbliższy piątek 20 maja na antenie TTV.

źródło: Instagram Julii Von Stein/Instagram Królowe życia/YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej