„Królowe życia”: Laluna zdradziła powrót zawieszenia reality-show. Tego nie spodziewał się nikt

22 lipca 2022
Przez: : W.M.

Na początku czerwca tego roku fanów programu Królowe życia czekało spore zaskoczenie. Ogłoszono, że reality-show zawieszono i nie powstanie nowy sezon. Jedna z bohaterek programu zdradziła, co było powodem zdjęcia z anteny programu. Laluna komentuje zakończenie emisji show.

Królowe życia zawieszone

Program Królowe życia to bez wątpienia był jeden z najbardziej lubianych formatów stacji TTV. Reality-show, które pokazywało losy kilku bohaterów, uwielbiających luksusowe życie, pojawiło się na ekranie w 2016 roku.

Podczas emisji kilkunastu sezonów widzowie zdążyli poznać wielu ciekawych bohaterów, którzy dzisiaj korzystając ze sławy, jaką przyniósł im udział w Królowych życia, robią karierę w polskim show-biznesie.

Zobacz także: Nie będzie nowego sezonu Królowych życia.

Fani programu, którzy bacznie śledzili odcinki Królowych życia, mieli nadzieję, że już jesienią zobaczą kolejny sezon reality-show. Tak się jednak nie stanie. Na początku czerwca tego roku ogłoszono, że produkcja stacji TTV została zawieszona.

„”Królowe życia” to jeden z najchętniej oglądanych programów TTV. Po intensywnych 6 latach i emisji prawie 300 odcinków, w porozumieniu z bohaterami, zdecydowaliśmy zawiesić produkcję serii”- ogłosiło Biuro Prasowe Grupy TVN

Laluna o zakończeniu Królowych życia

Z komunikatu jasno wynikało, że jesienią fani Królowych życia z pewnością nie zobaczą nowych odcinków reality-show, jednak produkcja nie wyklucza, że ulubieńcy widzów stacji TTV jeszcze kiedyś wrócą na ekrany.

„Nie wykluczamy powrotu w kolejnych sezonach. Natomiast jeszcze w tym roku bohaterowie “Królowych życia” pojawią się w innych programach realizowanych na zlecenie TTV” – dodano

Do sprawy zawieszenia emisji Królowych życia odniosła się Laluna, któa dołączyła do obsady reality-show  od 6. sezonu. Kontrowersyjna, ale bardzo lubiana Królowa wyznała, co było powodem zakończenia produkcji programu. W rozmowie z Pomponik.pl  Laluna zaprzeczyła jakoby przyczyną była coraz mniejsza oglądalność i zdradziła, że program zdjęto, gdyż jedna z bohaterek „coś odwaliła”. Kasia Alexander zapewniła jednak, że jak Królowe życia wrócą na ekrany, zrobią to z prawdziwym przytupem.

Coś tam się wydarzyło. Któraś ze znanych bohaterek musiała coś odwalić i program został zawieszony, ale spokojnie. Jak przyjdziemy to z większym j…ięciem” – powiedziała Laluna

Czekacie na kolejny sezon Królowych życia?

źródło: pomponik.pl/Instagram Laluny

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej