Połącz się z nami

„Królowe życia”: Megakot szczerze o medycynie estetycznej – nie przebierał w słowach!

Arkadiusz Kocik

Rozrywka

„Królowe życia”: Megakot szczerze o medycynie estetycznej – nie przebierał w słowach!

Megakot, czyli Arkadiusz Kocik to nowy bohater programu Królowe życia. W jednym z ostatnich wywiadów Arkadiusz zabrał głos w sprawie medycy estetycznej. Padły mocne słowa!

Arek w Królowych życia

Królowe życia to program, który od lat cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem wśród widzów, a oglądający z zapartym tchem śledzą luksusowe życie bohaterów. Zaledwie kilka tygodni temu premierę miał najnowszy sezon programu, w którym nie zabrakło nowych twarzy. Przypominamy, że do produkcji dołączyła Aleksandra Szafrańska – stylistka modowa i projektantka, a także Arkadiusz Kocik, znany w sieci jako Megakot.

Arek jest przedsiębiorcą i działa w branży budowlanej. Ponadto aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie okrzyknięto go „ojcem Lorda Kruszwila”. Megakot współpracuje z wieloma internetowymi gwiazdami, u których często pojawia się w filmach. W serwisie YouTube znajdziemy mnóstwo nagrań z jego udziałem. Sam Megakot również aktywnie działa w mediach, szczególnie na Instagramie, gdzie może pochwalić się pokaźnym gronem fanów.

Zobacz także: Megakot pochwalił się szybką jazdą samochodem – licznik wskazał 200 km/h!

Megakot o medycynie estetycznej

Arkadiusz Kocik, uczestnik programu Królowe życia udzielił szczerego wywiadu serwisowi plejada.pl, w którym podzielił się swoim zdaniem na temat osób korzystających z medycyny estetycznej. Jak się okazuje, Megakot krytycznie wyraził się o osobach poprawiających swoją urodę. Żeby tego było mało, powiedział, że je „hejtuje”. Ponadto wyznał, że sam nie korzysta z takich zabiegów i nie planuje tego zmieniać.

„Ja się nie naciągam. Nic nie robię. Nie mam zamiaru w ogóle. Uważam, że ten wygląd zewnętrzny naciągany, to jest gorszy, jak taki podstarzały gościu, czy podstarzała panna. Wolę małolatki, ale spotykam też w swoim życiu dojrzałe kobiety, które już coś tam mają, ale figurka wyj***na, ładnie ubrana, zadbana, temperamencik – na taką mam ochotę, ale na naciąganą… Może obrażę tu jakieś naciągane panie, ale ogólnie jestem bardzo daleki i przeciwny temu i hejtuję to na moim YouTube i Instagramie bardzo często. Co prawda się z tym nie obnoszę, ale ogólnie nie podoba mi się to” – zdradził Arek w rozmowie z Plejadą.

Arek wyraził swoje zdanie o medycynie estetycznej

Podzielacie zdanie Arkadiusza?

źródło: Instagram Megakota / Królowych życia, plejada.pl

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry