„Królowe życia”: Nie żyją cztery byłe partnerki Arka Kocika! 51-latek był podejrzewany o zabójstwo…

1 grudnia 2021
Przez: : M.J

Arkadiusz Kocik znany szerszej grupie odbiorców jako Megakot jest jednym z nowych bohaterów programu Królowe życia. Teraz w jednym z wywiadów Arek wyznał, że swojego czasu policja podejrzewała go o zabójstwo byłej dziewczyny. Jednak to nie koniec zatrważających informacji z życia bohatera programu TTV.

Arkadiusz Kocik z Królowych życia

Jeden z nowych bohaterów programu Królowe życia często nazywany jest Ojcem Lorda Kruszwila. Nic w tym dziwnego, bo w sieci znajdziemy mnóstwo wspólnych zdjęć 51-latka z Youtuberem. Arek bardzo aktywnie udziela się na swoich profilach w mediach społecznościowych, jednak na co dzień związany jest z branżą budowlaną, a jego największą pasją są samochody.

Zobacz także: Arkadiusz Kocik szokuje jadąc autem ponad 200 km/h.

Arek Kocik z Królowych życia.
Arek z Lordem Kruszwilem.

Kocik nigdy nie ukrywał, że jest wielkim fanem kobiet i choć obecnie nic nie wiadomo na temat tego, czy jego serce jest zajęte, to w przeszłości nie narzekał na powodzenie. Teraz w jednym z wywiadów na YouTubie wyznał, że swojego czasu miał problemy z policją, która podejrzewała ekscentrycznego 51-latka o zabójstwo jego byłej dziewczyny.

Arek Kocik podejrzewany o zabójstwo

W rozmowie z Winim Arek cofnął się kilkanaście lat wstecz. Jak możemy usłyszeć:

“Zamordowali mi kiedyś dziewczynę. Już z nią wtedy nie byłem. Nawet policja mnie podejrzewała, że to ja ją zabiłem. Oskarżali mnie o zabójstwo, ale potem złapali prawdziwego mordercę”- powiedział bohater Królowych życia.

Jednak to nie koniec zatrważających faktów z życia 51-latka. Arkadiusz wyznał, że nie żyją również inne kobiety, z którymi w przeszłości łączyło go coś więcej:

“Miałem takie pechowe rzeczy. Inna moja dziewczyna odebrała sobie życie. Ogólnie to nosiłem pecha. Cztery moje dziewczyny nie żyją. To, co ja wiem, bo nie jestem na bieżąco ze wszystkim”.

Zapewne Arek nie zdradził jeszcze wszystkich sekretów ze swojego życia. Bez wątpienia widzowie mogli poznać go lepiej dzięki programowi Królowe życia. Nie da się również ukryć, że choć jego styl bycia jest nieco kontrowersyjny, to przysporzył sobie spore grono fanów.

Wiedzieliście o tych faktach z życia bohatera Królowych życia?

Źródło: YouTube / Instagram Arka Kocika

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej