“Królowe życia”: oto luksusowe samochody uczestników programu. Te fury robią wrażenie!

7 maja 2022
Przez: : MC

Królowe życia to jeden z najchętniej oglądanych programów. Bohaterki produkcji cieszą się ogromną popularnością i ochoczą dzielą się z widzami swoim życiem. Nie omieszkały pochwalić się również swoimi luksusowymi samochodami, które nie da się ukryć – robią wrażenie!

Królowe życia

Królowe życia to program od lat emitowany na stacji TTV. Na łamach produkcji poznaliśmy wiele ciekawych osobistości, które mogą pochwalić się pokaźnym gronem fanów, a ich życie cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska o trudnych momentach w życiu

Przypomnijmy, że w programie udział biorą osoby, które nie stronią od drogich ubrań, luksusowych samochodów, cieszą się życiem i robią to, na co mają ochotę. Po drodze stawiają czoła przeciwnościom losu, dążąc do spełnienia swoich marzeń.

Samochody Królowych życia

Izabela Macudzińska wielokrotnie powtarzała, że uwielbia duże samochody. Swego czasu jeździła czerwonym, luksusowym BMW X6. Samochód został jednak zniszczony w wyniku karambolu. Następnie gwiazda zakupiła Mercedesa Klasy E Coupe, jednak i ten samochód uległ kolizji. Obecnie Izabela porusza się BMW X6, do którego niewątpliwie ma sentyment.

Z kolei Dagmara Kaźmierska postawiła na “limuzynę”. Gwiazda wozi się Mercedesem Klasy S (W221), który niewątpliwie robi wrażenie.

Sylwia Peretti, występująca w programie Królowe życie słynie ze swojego zamiłowania do motoryzacji. Wielokrotnie mogliśmy ją widzieć na torze, na którym testowała sportowe samochody. Sylwia może pochwalić się naprawdę pokaźną i niezwykle luksusową kolekcją.

W 2019 roku Sylwia publikowała zdjęcia swoich dwóch samochodów – Audi R8 V10 Plus i Mercedesa-AMG C 63 S. Po czasie postanowiła sprzedać Audi, a jego miejsce zastąpiło BMW M8 Manhart. W kolekcji gwiazdy nie mogło oczywiście zabraknąć Forda Mustanga GT. Następnie gwiazda zakupiła również BMW E30, do którego ma ogromny sentyment. Następnie Sylwia zdecydowała się na zakup ekologicznego auta i postawiła na Mercedesa EQC 40.

Ponadto w sieci pojawiło się nagranie prezentujące imponujące możliwości BMW M8 Manhart.

Anna Renusz swego czasu poruszała się Audi A5 Coupe, które niestety zostało skradzione.

Warto również wspomnieć o autach Leona van Nispen i Damiana Antczaka van Nispen. Panowie są szczęśliwymi posiadaczami sportowego BMW Z4 oraz SUV-a Volvo XC40.

źródło: auto-swiat.pl, Instagram Leona van Nispen, Dagmary Kaźmierskiej, Izabeli Macudzińskiej, Anny Renusz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej