“Królowe życia”: Dagmara Kaźmierska zdobyła się na szczere wyznanie. “Nieraz się żyć nie chce”

6 maja 2022
Przez: : MC

Dagmara Kaźmierska to czołowa gwiazda programu Królowe życia. Bohaterka zaskarbiła sobie sympatię tysięcy Polaków, a obecnie jest jedną z najpopularniejszych celebrytek. Jak się okazuje, nie wszystko zawsze jest piękne i kolorowe. Dagmara opowiedziała o trudnych chwilach w swoim życiu.

Kim jest Dagmara Kaźmierska?

Dagmara Kaźmierska zyskała popularność i sympatię wśród widzów występując w programie Królowe życia. U boku swojego syna oraz przyjaciół pokazuje swoje przygody, ale także dzieli się problemami życia codziennego. Swoją charyzmą, energią, szczerością i poczuciem humoru skradła serca widzów, a wierni fani trzymają kciuki za kolejne sukcesy.

Zobacz także: Co dalej z przyjaźnią Edzi i Dagmary?

Prywatnie Dagmara tworzy związek z tajemniczym mężczyzną, którego nie pokazuje prywatnie.

Zobacz także: Dagmara pokazała pierścionek zaręczynowy

Obecnie Dagmara rozwija swoją karierę. W ostatnim czasie wydała autobiografię, która okazała się prawdziwym hitem, a fani tłumnie zebrali się na spotkaniu autorskim. Ponadto działa w Egipcie, gdzie zajmuje się wynajmowaniem jachtu sygnowanego swoim imieniem. Działa również w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których przeprowadza liczne kampanie reklamowe. Jej profil śledzi ponad milion osób.

Trudne chwile

Dagmara słynie ze swoich szczerych wypowiedzi, a przede wszystkim pozytywnego podejścia do życia. Gwiazda jest dla swoich fanów wielką inspiracją, a internauci wielokrotnie pytali Dagmarę, skąd bierze tylko energii i motywacji.

Jak się jednak okazuje, życie Dagmary nie zawsze jest takie kolorowe. Gwiazda podczas jednej z relacji na żywo wyznała, że miewa trudne momenty w życiu. Dodała również, że największą motywacją do działania jest jej syn Conan.

“Mi też nieraz się żyć nie chce (…). Ja wiem, że muszę być dla mojego Conana silna, mocna, zdrowa, bo ja mam jego, muszę go jeszcze wychować i muszę mu dużo pomóc. I to mi daje tę siłę, o którą wy wszyscy pytacie: pani Dagmaro, skąd w pani tyle siły?” – słyszymy z ust Damary.

Wideo, w którym Królowa życia zdobyła się na szczere wyznanie możecie zobaczyć poniżej:

Doceniacie szczerość Dagmary?

źródło: Instagram Dagmary Kaźmierskiej, TikTok Queendboutique

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej