Królowe Życia! Przyjaciółka Dagmary – Edzia jest w ciąży?

28 października 2019
Przez: : J.J

Królowe Życia! Przyjaciółka Dagmary – Edzia jest w ciąży? Przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej – niedawno była w związku z Jackiem, para jednak rozstała się. Dziś, kraj obiegła plotka, że szalona przyjaciółka królowej jest w ciąży. Dowiedzcie się więcej na ten temat!

“Królowe Życia” to kontrowersyjny program. Przez wszystkie edycje zgromadził zwolenników, jak i przeciwników, którzy z wielkim uporem śledzą życie bohaterów. Królowe życia pokazują swoje luksusowe życie, pełne szalonych i niespodziewanych sytuacji.

Jedną z przodujących królowych jest Dagmara Kaźmierska. Barwna i oryginalna postać, o której pisaliśmy niejednokrotnie. Ostatnimi czasy informowaliśmy Was, kiedy celebrytka wraz z synem wybrała się na rajskie wakacje, dokładnie na Malediwy! Zwróciliśmy wówczas uwagę na fakt, że Dagmara nawet odpoczywając na egzotycznym urlopie nie zapomina pomagać innym – więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ!

Śledząc w programie losy Dagmary poznaliśmy jej przyjaciółkę Edzię.
O przyjaciółce królowej niewiele wiadomo. Kobieta bardzo chroni swojego osobistego życia. Nie prowadzi nawet profili na portalach społecznościowych. Wiadome jest, że kobieta jest w podobnym wieku co Dagmara i niedawno związała się ze wspólnym znajomym –Jackiem. W najnowszych odcinkach wyjaśniło się natomiast, że para nie jest już ze sobą.

Niedawno Dagmara przechodziła jeden z najgorszych etapów w swoim życiu. Po groźnym wypadku potrzebowała wsparcia najbliższych – tu nie mogła niestety liczyć na pomoc swojej przyjaciółki, bliski pozostał jej tylko Jacek.

Choć Królowa bardzo cierpiała i tęskniła skrycie za Edzią nie odzywała się do swojej przyjaciółki. W jednym z odcinków Edyta natomiast sama odwiedziła królową z małym podarunkiem, by podać jej dłoń „na zgodę”.

Królowe Życia! Przyjaciółka Dagmary – Edzia jest w ciąży?

Co najciekawsze, jak podaje „Pudelek” nieobecność Edzi nie była spowodowana tylko konfliktem obu Pań, ale sytuacją, w której znajduje się kobieta.
Portal donosi, że kruczoczarna przyjaciółka Kaźmierskiej jest w ciąży i w marcu powita na świecie swoje dziecko. Co ciekawsze, ojcem nie jest Jacek, w którym była ostatnio w związku, ale tajemniczy Adam, który już niedługo zostanie pokazany w programie.

Nie są to jednak potwierdzone informacje.
Czekamy z niecierpliwością, na oficjalną wiadomość, że Edzia jest w ciąży! Spodziewalibyście się takiego obrotu spraw?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz