Połącz się z nami

Krupa bez makijażu pokazała urocze zdjęcie z córką! Asha to cała mama!

Joanna Krupa

Moda i uroda

Krupa bez makijażu pokazała urocze zdjęcie z córką! Asha to cała mama!

Joanna Krupa od kilku miesięcy spełnia się w roli mamy. Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się urocze zdjęcie z córeczką, zaraz po przebudzeniu. Dodatkowo modelka zachwyciła internautów w tak naturalnej wersji! Zobaczcie to urocze zdjęcie! Krupa bez makijażu pokazała urocze zdjęcie z córką!

Joasia Krupa w listopadzie 2019 roku na świecie przywitała córeczkę. Wraz z mężem, Douglasem Nunesem dali jej na imię Asha-Leigh. Od czasu porodu minęło już kilka miesięcy, a od tamtej pory profil w mediach społecznościowych Joasia zawładnęły zdjęcia jej córeczki. Modelka należy do grona tych gwiazd, które nie zasłaniają twarzy swojej pociechy. Bardzo nas to cieszy, bo dzięki temu możemy zobaczyć, jak zmienia się jej córeczka.

Joanna, od kiedy została mamą, całkowicie poświęciła się swojej córeczce. Od czasu porodu nie odwiedziła jeszcze Polski, ale nie mamy wątpliwości, że jeśli tylko uspokoi się sytuacji na świecie związana z pandemią, to zawita do swojej ojczyzny. Jak już wspominaliśmy, na profilu modelki na Instagramie znajdziemy wiele zdjęć jej córeczki, a najnowsze z nich zachwyciło osoby, które obserwują jej profil (zaznaczmy, że jest ich tam prawie 2 miliony!).

Krupa bez makijażu pokazała urocze zdjęcie z córką!

Na najnowszym zdjęciu Joasia zapozowała z Ashą zaraz po przebudzeniu. Modelka pokazała się w nocnej koszuli i bez grama makijażu, jednak i tym razem całe zdjęcie skradła jej córeczka, która z miesiąca na miesiąc jest coraz bardziej podobna do swojej pięknej mamy. Krupa podpisała zdjęcie:

„Poranki z moim małym bobasem💗 najlepsza część po wstaniu to zobaczyć uśmiech na twarzy mojego małego aniołka😇.”

Komentarze również mówią same za siebie, że to Asha podbiła serca internautów. Jednak trzeba dodać, że Joanna prezentuje się fenomenalnie w tak naturalnym wydaniu:

„Słodziaczek śliczny 😍😊”

„Cała mamusia ❤️🎀♥️”

„Ależ Ona piękna”

Jak podoba Wam się zdjęcie Joanny z córką? Też uważacie, że Asha staje się coraz bardziej podobna do swojej mamy?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry