Połącz się z nami

Krupa ostro skrytykowała Wieniawę za to, co robi na wakacjach? Julka się tłumaczy!

Z życia gwiazd

Krupa ostro skrytykowała Wieniawę za to, co robi na wakacjach? Julka się tłumaczy!

Młoda aktorka aktualnie przebywa na wakacjach na Zanzibarze, czym chętnie chwali się na swoim Instagramie. Jedno z jej opublikowanych zdjęć wywołało spore zamieszanie wśród internautów. Również Joanna Krupa ostro skrytykowała Wieniawę oraz zwróciła uwagę innym gwiazdom za podobne zachowania.

Julia Wieniawa od kilku dni przebywa na egzotycznych wakacjach. Na Zanzibar wybrała się wraz ze swoim ukochanym, Nikodemem Rozbickim, z którym związek długo ukrywała. Tym wyjazdem jednak potwierdziła, że z aktorem łączy ją coś więcej niż tylko przyjaźń. Gwiazda dzieli się ze swoimi fanami ujęciami z wakacji, pokazując egzotykę kraju.

Zobacz: Wieniawa i Rozbicki razem na rajskich wakacjach! Pokazali zdjęcia!

Na jednym z niedawno zamieszczonych zdjęć, Julia pokazała jak trzyma złowioną rozgwiazdę. Tym postem wzbudziła ogromne kontrowersje wśród swoich obserwatorów, którzy nie szczędzili słów krytyki pod adresem Wieniawy, zarzucając jej nieprawidłowe zachowanie względem zwierzęcia.

Krupa ostro skrytykowała Wieniawę za to, co robi na wakacjach? Julka się tłumaczy!

Zachowanie młodej gwiazdy skomentowała jedna z największych miłośniczek i obrończyń zwierząt w polskim show-biznesie, Joanna Krupa. W rozmowie z reporterka jastrzabpost, jurorka „Top Model” odniosła się do zdjęcia Wieniawy i ostro skrytykowała podobne zachowania innych celebrytów!

„Nie widziałem tego zdjęcia, więc nie będę komentować. Ale na pewno ludzie, którzy są w show-biznesie, którzy mają dużo followersów, muszą uważać, co robią… Jak nie wiesz skąd i w jakiej sytuacji są te zwierzęta, jakie to są zwierzęta, czy jak je traktujesz, to człowiek na to popatrzy i powie: o wow, ta gwiazda to robi, to ja też mogę. My jako gwiazdy, czy influencerzy mamy tą odpowiedzialność, żeby pokazać ludziom, co można, a co nie. I jak bronisz zwierzęta, kochasz zwierzęta to wpierw myśl co robisz.”

Po wielu krytycznych komentarzach aktorka zdecydowała się usunąć zamieszczoną fotografię, która wywołała sporo zamieszania. Podkreśliła, że nie zamierza wszczynać kłótni i wytłumaczyła się ze swojego zachowania:

„Tak, usunęłam, bo nie chciałam się z nikim kłócić. Szczególnie, że nie jestem specjalistą od wodnych organizmów. Dla mnie w tamtym momencie była ważna informacja, którą dostałam od lokalnego przewodnika, który sam wyjął rozgwiazdę i gdy zapytaliśmy, czy nic im się nie dzieje, odparł, że zupełnie nic i że nie ma problemu, by je na chwile wziąć do ręki. Zawsze staram się być ostrożna w takich kwestiach, szczególnie, że mieliśmy czyste intencje.”

Uważacie, że Julka rzeczywiście zachowała się nieodpowiedzialnie? Czy to Krupa przesadziła?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry