Krystian Wilczak: [kim jest?, Krycha UFC, Fame MMA, Instagram]

4 marca 2021
Przez: : KS

Krystian Wilczak to twórca internetowy w sieci znany lepiej jako Krycha UFC. Nie da się ukryć, że jest jednym z najbardziej barwnych zawodników walczących w federacji Fame MMA. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Krystian Wilczak: kim jest?

Popularny Krycha po raz pierwszy dał poznać się szerszej widowni podczas jeden z edycji programu ,,Ex na plaży’’. Co ciekawe, wtedy też udział w niej brał Wojtek Gola, aktualny włodarz federacji Fame MMA. Już podczas emisji produkcji mężczyzna zyskał zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Jednakże, trzeba przyznać, że jest bardzo barwną postacią, obok której nie da się przejść obojętnie.

Krystian urodził się 30 czerwca 1993 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 28 lat. Niestety, o jego życiu prywatnym wiadomo niewiele. Tajemnicą pozostaje także fakt, czy jego serce jest już przez kogoś zajęte.

Krystian Wilczak
Krycha UFC

Zobacz także: Kim jest Maksymilian ,,Wiewiór” Wiewiórka?

Krystian Wilczak: Fame MMA

Okazuje się, że Krycha jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników federacji Fame MMA. Na swoim koncie ma stoczone kilka walki. Co ciekawe, zawalczył już na pierwszej gali, gdzie nie dał swojemu przeciwnikowi najmniejszych szans. Wilczak słynie z ciętego języka, a podczas konferencji często wdaje się w potyczki słowne, a nawet przepychanki, czy bójki. Dwukrotnie zmuszony był zrezygnować z wyjścia do ringu, ponieważ jego plany pokrzyżowały kontuzje.

Do tej pory, Wilczak musiał tylko raz uznać wyższość przeciwnika w oktagonie. Mężczyzna jest pretendentem do zdobycia pasa Fame MMA w kategorii półciężkiej. Trzeba przyznać, że jego walki są naprawdę interesujące i dobrze się je ogląda.

Krystian Wilczak: Instagram

Krycha prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @krystian.wilczak. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 95 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz