Połącz się z nami

Krzysztof Adamski: [wiek, kariera, żona, Instagram]

Opisy gwiazd

Krzysztof Adamski: [wiek, kariera, żona, Instagram]

Krzysztof Adamski w świcie show biznesu jest także znany jako Kris. Nie da się ukryć, że dużą rozpoznawalność przyniosły mu występy w roli choreografa w programach telewizyjnych. Na chwilę obecną, może pochwalić się licznym gronem fanów. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Krzysztof Adamski: wiek

Wielu internautów szuka w sieci informacji na temat wieku Krisa Adamskiego. Udało nam się dotrzeć do informacji, że mężczyzna urodził się 24 marca 1970 roku. Jeśli data ta jest prawdziwa, oznacza to, że w tym roku choreograf obchodził swoje 51. urodziny. Wiadomo także, że pochodzi z Koszalina. Co ciekawe, był studentem pantomimy w Warszawskim Studium Pantomimy przy Teatrze Żydowskim. Jest uznawany za jednego z najzdolniejszych tancerzy w dziedzinie teatru muzycznego.

Zobacz również: Co wiemy o Agnieszce Hekiert z TTBZ?

Krzysztof Adamski: kariera

Okazuje się, że mężczyzna przez wiele lat należał do Teatru Studio Buffo. To właśnie tam zyskał rozpoznawalność oraz doświadczenie, które niewątpliwie bardzo przydało mu się podczas dalszej kariery. Oprócz tego, występował także na deskach teatrów Moskwie, Kopenhadze, Paryżu, Buenos Aires oraz Kapsztadzie. Jest nie tylko choreografem, ale także reżyserem i autorem choreografii produkcji reklamowych najbardziej znanych marek na świecie.

Krzysztof Adamski: Twoja twarz brzmi znajomo

Popularny Kris często pojawia się także podczas przygotowań gwiazd do występów w programie Twoja twarz brzmi znajomo. Uczestnicy zawsze otrzymują od niego wiele cennych rad, które pomagają im się wczuć w wylosowaną postać. Oprócz tego, mężczyzna jest także odpowiedzialny za grupę taneczną występującą podczas odcinków. Gościnnie wystąpił również w jury Tańca z gwiazdami.

Występ Agnieszki Hekiert i Krszysztofa Adamskiego w TTBZ

Krzysztof Adamski: żona

Wielu internautów interesuje się także życiem prywatnym choreografa. Z jego profilu na Instagramie dowiadujemy się, że życie zawodowe Adamski dzieli byciem mężem oraz wychowaniem dzieci. Wraz żoną doczekał się dwojga potomków: syna i córki.

Krzysztof Adamski: Instagram

Kris Adamski dopiero niedawno założył swój profil na Instagramie. Wszyscy zainteresowani mogą go wyszukać pod nazwą @kris.adamski.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry