Krzysztof Cugowski: [wiek, Twoja Twarz Brzmi znajomo, Instagram]

19 lipca 2021
Przez: : KS

Krzysztof Cugowski Junior to najmłodszy syn założyciela zespołu Budka Suflera, który z powodzeniem rozpoczyna być rozpoznawalny nie tylko w Polsce, ale także zagranicą. Wszystko dlatego, że wcielił się w jednego z bohaterów serialu, który stał się hitem Netflixa. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Krzysztof Cugowski: wiek

Chris Cugowski to jak już wspominaliśmy syn muzyka Krzysztofa Cugowskiego – lidera zespołu Budka Suflera. Niewątpliwie, wielu z internautów zastanawia się, ile lat może mieć jego najmłodszy syn. Otóż, jeśli wierzyć informacjom zawartym w sieci, w tym roku skończył 23 lata. Swoje urodziny świętuje 18 lipca. Co ciekawe, w młodym wieku zdecydował się wyjechać zagranicę, aby tam uczyć się aktorstwa. Sam muzyk, w jednym z wywiadów powiedział, że ma szczere nadzieje, iż jego najmłodszy syn zdecyduje się na branżę inną, niż on sam i jego dwóch starszych synów: Piotr i Wojciech.

Zobacz także: Co wiemy o Mai Włoszczowskiej?

Krzysztof Cugowski: kariera

Ja się okazuje, po liceum Chris zdecydował się podjąć naukę na Wydziale Artystycznym na Uniwersytecie w Winchester. Mimo, że jest dopiero na samym początku przygody z aktorstwem, na swoim koncie ma już naprawdę ciekawą rolę w serialu popularnym w wielu krajach na świecie. Mianowicie, wcielił się w jednego z bohaterów w serialu Bridgertonowie, który okazał się być prawdziwym hitem platformy Netflix.

Krzystof Cugowski Junior Bridgeetonowie
Chris Cugowski zagrał w serialu Bridgertonowie dostępnym na platformie Netflix.

Krzysztof Cygowski: Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Christopher Cugowski już niebawem zmierzy się z nowym zadaniem. Już jesienią telewidzowie będą mieli okazję oglądać go w nowej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomi. Nie da się ukryć, że jego udział w produkcji zapowiada się bardzo interesująco. Myślicie, że poradzi sobie z takim wyzwaniem?

Krzysztof Cugowski: Instagram

Najmłodszy z braci Cugowskich prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @christoph.cugo. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 3 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz