Połącz się z nami

Krzysztof Ferenc: [kim jest?, wiek, trener, Kanapowcy, Instagram]

Opisy gwiazd

Krzysztof Ferenc: [kim jest?, wiek, trener, Kanapowcy, Instagram]

Krzysztof Ferenc zasłynął wśród telewidzów występami w programie ,,Kanapowcy’’, który cieszy się dużą popularnością na antenie TTV. Wiele osób zastanawia się, co wiadomo na jego temat oraz jak to się stało, że trafił do telewizji. Jeśli również jesteście ciekawi, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Krzysztof Ferenc: kim jest?

Krzysztof od najmłodszych lat interesował się sportem. Na początku, swoich sił próbował w różnych dyscyplinach, między innymi w piłce nożnej oraz karate. Jednakże, największe zamiłowanie poczuł do kulturystyki. Było to głównym powodem, dla którego udał się na studia na Akademię Wychowania Fizycznego. Z biegiem lat, pasja przerodziła się w sposób n utrzymanie. W swojej branży działa już od kilkunastu lat i na pewno nie można powiedzieć o nim, że jest postacią anonimową. Oprócz tego, pracuje w telewizji internetowej jako dziennikarz i ekspert.

Krzysztof Ferenc: trener personalny

Nie da się ukryć, że mężczyzna ma już wielkie doświadczenie w tym, czym się zajmuje. Nie ukrywa, że dużo radości sprawia mu praca z innymi ludźmi. Może pomóc im utrzymać odpowiednią kondycję oraz poprawić stan zdrowia, a co za tym idzie także samopoczucie. Mimo, że mogłoby się wydawać, że uśmiech nie schodzi mu z twarzy, w jednym z wywiadów zdradził, iż on jak każdy człowiek ma gorsze dni.

Krzysztof Ferenc: ,,Kanapowcy’’

Trener personalny stara się dawać przykład innym, także w telewizji. Stacja TTV wybrała go na trenera uczestników programu ,,Kanapowcy’’. To właśnie on jest dla mężczyzn chcących swoje życie zmienić na lepsze staje się wielką motywacją. Panowie zawsze mogą liczyć także na jego pomocną rękę. Dużą sympatią darzą go również telewidzowie. ,,Kanapowcy’’ cieszą się duża sympatią wśród widzów TTV.

Krzysztof Ferenc: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @wujaszek_fericze_kanapowcy_ttv. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 71 tysięcy użytkowników tego serwisu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Krzyc (@wujaszek_fericze_kanapowcy_ttv)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry