Michał Baron ,,Boxdel’’: [wiek, Fame MMA, kariera, Instagram]

23 września 2021
Przez: : KS

Michał Baron, szerszej widowni znany jako Boxdel cieszy się naprawdę dużą popularnością i zasięgami zwłaszcza w sieci. Oprócz tego, jest jednym z założycieli Federacji Fame MMA, która bije rekordy popularności. Sprawdźmy, co jeszcze wiadomo na jego temat!

Boxdel: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Michał Baron urodził się 2 marca 1995 roku. Co za tym idzie, łatwo obliczyć, że na chwile obecną ma 26 lat. Wiele osób zastanawia się, co wiadomo o życiu prywatnym Boxdela. Jeszcze do niedawna, włodarz Fame MMA miał partnerkę o imieniu Magdalena. Jednakże, niedawno w jednym z materiałów na Youtube wyznał, że ich związek przechodzi kryzys.

Okazuje się, że Baron ma wiele pasji. Między innymi są nimi sztuki walk oraz muzyka. Był założycielem grup, których utwory szybko zyskiwały popularność w sieci. Jego znakiem rozpoznawczym są także charakterystyczne powiedzeni oraz intonacja poszczególnych słów.

Zobacz także: Co wiemy o Borysie Mańkowskim?

Boxdel: kariera

Michał Baron jest również jednym z najpopularniejszych youtuberów. W tej branży prężnie działa już od wielu lat. Mimo, że nie boi się tworzyć nowych projektów, każdy z nich szybko odnajduje uznanie wśród odbiorców.

Najnowszym projektem Boxdela jest kanał na Youtube i nazwie Aferki. Wraz z pozostałymi prowadzącymi oraz zaproszonymi gośćmi, na bieżąco komentuje najnowsze doniesienia z social mediów. Zazwyczaj porusza także tematy influencerów i youtuberów.

Michał Baron Boxdel
Michał Baron jest jednym z włodarzy Fame MMA

Boxdel: Fame MMA

Nie da się ukryć, że federacja Fame MMA cieszy się ogromną popularnością. Za jej sukces odpowiada czterech włodarzy. Jednym z nich jest właśnie Michał Baron. Często widzimy go w roli prowadzącego wywiady oraz rozmowy z zawodnikami, na kilka dni przed tym, jak wejdą do ringu.

Co więcej, w klatce mieliśmy okazję oglądać także samego Boxdela. Do tej pory zawalczył na dwóch galach. Jednakże, już niebawem włodarz w oktagonie pojawi się po raz trzeci. Podczas Fame MMA 11 jego oponentem będzie Maksym Ziółkowski.

Boxdel: Instagram

Instagram Boxdela znajdziemy pod nazwą @boxdel. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 944 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej