Krzysztof Ibisz po raz trzeci będzie ojcem! Pokazał piękne zdjęcie z ciężarną żoną!

5 czerwca 2022
Przez: : M.J

Jeden z najpopularniejszych prezenterów w naszym kraju po raz trzeci zostanie ojcem. Na swoim Instagramie Krzysztof Ibisz opublikował zdjęcie ze swoją żoną, która zaprezentowała wyraźnie już widoczne ciążowe krągłości. Przyszli rodzice nie ukrywają swojego szczęścia.

Życie prywatne Krzysztofa Ibisza

Nie da się ukryć, że Krzysztof Ibisz jest jednym z najpopularniejszych prezenterów w Polsce. Od lat obecny jest w polskim show-biznesie, gdzie wielokrotnie prowadził różnego rodzaju gale, wydarzenia, czy programy.

W życiu prywatnym Ibisza też sporo się działo. Pierwszą żoną 57-latka była Anna Zejdler (1998-2004), z którą ma syna Maksymiliana. Następnie poślubił Annę Nowak-Ibisz (2005-2009), z którą również doczekał się potomstwa-syna Vincenta. Drugie małżeństwo prezentera również zakończyło się rozwodem. Następnie Ibisz stanął na ślubnym kobiercu z Joanną Kudzbalską, którą widzowie mogą kojarzyć z programu Top Model.

ZOBACZ TAKŻE: ILE KOSZOTWAŁO WESELE KRZYSZTOFA IBISZA? KWOTA WAS ZASKOCZY!

Teraz prezenter pochwalił się na swoim profilu w mediach społecznościowych szczęśliwą nowiną. Jak się okazuje, wraz z trzecią żoną niebawem na świeci przywitają wspólną pociechę.

Krzysztof Ibisz po raz trzeci zostanie ojcem

57-latek, choć niechętnie dzieli się w swoich mediach społecznościowych sprawami dotyczącymi jego życia prywatnego, tym razem zaskoczył internautów publikując zdjęcie z ciężarną żoną. Tym samym zdradził, że wraz z Joanną oczekują wspólnej pociechy. Jak zaznaczył:

“Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy❤️”

Pod fotografią przyszłych rodziców pojawiło się mnóstwo gratulacji od internautów oraz od osób ze świata show-biznesu.

“Gratulacje ❤️ piękna wiadomość”– napisała Małgosia Rozenek

“😍 Gratulacje!!!”– Kasia Cichopek

“Gratuluję❤️👏”– Agnieszka Włodarczyk.

My również gratulujemy Joannie i Krzysztofowi.

Źródło: Instagram Krzysztofa Ibisza

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej