Połącz się z nami

Krzysztof Ibisz w młodości. Była żona skomentowała zdjęcie.

Krzysztof Ibisz w młodości

Z życia gwiazd

Krzysztof Ibisz w młodości. Była żona skomentowała zdjęcie.

Z pewnością jest on jedną z najbardziej znanych osobowości telewizyjnych w naszym kraju. 25 lutego obchodził urodziny i właśnie przy tej okazji zamieścił na Intagramie swoje stare zdjęcie. Krzysztof Ibisz w młodości. Ciekawi jesteście jak wtedy wyglądał?

Krzysztof Ibisz to znany i lubiany prezenter telewizyjny, który gości na ekranach naszych telewizorów rzeczywiście niezmiennie od wielu lat. On zmienia tylko stacje telewizyjne, a wierni widzowie często podążają za nim. Ibisz nie tylko sprawdza się jako prowadzący wielu programów nie tylko rozrywkowych, lecz także jako aktor. Nieraz bowiem można go zobaczyć w spektaklach na deskach teatru.

Ibisz wzbudza zainteresowanie również jako osoba dbająca o swój wygląd i sylwetkę. Wiele osób przyznaje też, że wygląda on dużo młodziej niż w rzeczywistości. Jakby czas dla niego stanął w miejscu. Krzysztof wczoraj skończył 55 lat i przy tej okazji zamieścił zdjęcie z młodości na Instagramie.

„Dziś, w dniu moich urodzin🎂, dziękuję Rodzicom🙏 za to, że jestem na świecie🌎. Świecie, który bardzo kocham i który mnie pasjonuje. Dziękuję im, że obudzili we mnie ciekawość drugiego człowieka. Każdy dzień jest dla mnie szczególny. Czekają nowe wyzwania, nieodkryte przygody, zawiłe i zaskakujące sprawy do załatwienia , nowe bitwy do wygrania. Każdego dnia jestem wdzięczny, że spotykam na swojej drodze Was, wspaniałych, życzliwych, inspirujących ludzi. To Wy sprawiacie, że urodziny mam codziennie 🙏👍. Dziś 🎂, ja Wam życzę zdrowia, pogody ducha, ciągłego zachwytu nad życiem i wiary w drugiego człowieka”- napisał Ibisz

Krzysztof Ibisz w młodości. Zobaczcie!

Oczywiście wiele osób złożyło od razu za pośrednictwem Instagrama życzenia urodzinowe. Na post Krzysztofa zareagowała również jego była żona Anna Nowak-Ibisz. Życzyła mu, by jego wielka miłość, mając na myśli telewizję, trwała długo i szczęśliwie. Przyznała także, że ich syn Vincent jest do niego bardzo podobny, ma też spojrzenie po tacie.

„No… no taki byłeś jak się poznaliśmy 😉 a teraz Vincent patrzy na mnie tym samym wzrokiem 😉 Wszystkiego Najlepszego raz jeszcze 🌹 Niech Cie ta Twoja miłość 📺 nigdy nie porzuci i zawsze dobrze traktuje 😉😄😉” – napisała Anna na Instagramie.

Krzysztof oczywiście odpisał Annie:

„@anna_nowak_ibisz_official dziękuję Ci Aniu serdecznie🙏🌹za życzenia i piękny plecaczek, który będzie jeździł ze mną na wyprawy🎒🌎. Na razie miłość o której piszesz jest odwzajemniona😁. Pięknego dnia dla Was😘”

Nie da się ukryć, że syn jest do niego bardzo podobny. Też tak uważacie?

Zobaczcie także: Anna Nowak-Ibisz w nietypowej stylizacji. Jak wyglądała na ramówce TVN-u?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry