Połącz się z nami

Krzysztof Jabłoński: [wiek, żona, dzieci, Instagram]

Krzysztof Jabłoński

Opisy gwiazd

Krzysztof Jabłoński: [wiek, żona, dzieci, Instagram]

Krzysztof Jabłoński to mąż znanej między innymi z Tańca gwiazdami oraz programów o tematyce ślubnej Izabeli Janachowskiej. Nie da się ukryć, że mężczyzna wzbudza duże zainteresowanie wśród fanów pięknej blondynki. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Krzysztof Jabłoński: wiek

Ze względu na dużą różnicę wieku między Jabłońskim, a jego żoną, wielu internautów zastanawia się, ile lat ma mężczyzna. Otóż, w sieci można dotrzeć do informacji, że biznesmen jest o 27 lat starszy od swojej wybranki. Biorąc pod uwagę fakt, że tancerka urodziła się w 1986 roku, on przyszedł na świat w 1959 roku. Co za tym idzie, na chwilę obecną ma 62 lata.

Mężczyzna przez wiele lat był właścicielem firmy zajmującej się produkcją świec. Okazuje się, że jego biznes doprowadził go do statusu milionera. Co ciekawe, zaczynał jednak jako mechanik samochodowy. Po kilku latach został nawet właścicielem warsztatu. Aktualnie wraz z żoną działa w branży ślubnej.

Zobacz także: Co wiemy o Izabeli Janachowskiej?

Krzysztof Jabłoński: żona

Jabłoński na przestrzeni lat rozwijał swoją firmę ze świecami, która stała się jednym z liderów na skalę europejską. Mężczyzna dużo czasu poświęcał na sprawy biznesowe, co doprowadziło do zaniedbania życia uczuciowego. Być może dlatego rozpadło się jego pierwsze małżeństwo, którego owocem jest syn.

Jakiś czas później, biznesmen trafił na plan programu Taniec z gwiazdami. To właśnie tam po raz pierwszy ujrzał Izabelę Janachowską. Jabłoński od pierwszego wejrzenia widział, że to kobieta, z którą chce nawiązać głębszą relacje.

Traf chciał, że tancerka także zwróciła na niego uwagę. Po trzech tygodniach zamieszkali razem, a na ślubnym kobiercu stanęli w 2014 roku. Ceremonia odbyła się w Rzymie. W 2019 roku na świecie pojawił się ich syn Christopher.

Krzysztof Jabłoński syn
Krzysztof Jabłoński z synem.

Krzysztof Jabłoński: Instagram

Okazuje się, że mąż Izabeli Janachowskiej nie prowadzi swojego profilu na Instagramie. Jednakże, wszyscy zainteresowani jego osobą, mogą znaleźć jego zdjęcia na profilu Izabeli Janachowskiej.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry