Połącz się z nami

Krzysztof Rutkowski: [wiek, żona, dziecko, ślub, Instagram]

Opisy gwiazd

Krzysztof Rutkowski: [wiek, żona, dziecko, ślub, Instagram]

Krzysztof Rutkowski to niewątpliwie najpopularniejszy prywatny detektyw w Polsce. Mężczyzna nie stroni również od show biznesu i chętnie dzieli się informacjami na temat swojego życia prywatnego. Co za tym idzie, często jest ono szeroko komentowane w sieci. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Krzysztof Rutkowski: wiek

Rutkowski pochodzi z wsi Teresin położonej w województwie mazowieckim. Urodził się 6 kwietnia 1960 roku, a więc ma 59 lat. Jest absolwentem Technikum Mechanizacji Rolnictwa. Był także posłem IV kadencji Sejmu. Pracował jako milicjant i należał do warszawskiego oddziału ZOMO. Oprócz tego, był dyrektorem firmy ochroniarskiej.

Krzysztof Rutkowski: kariera

Po wyjeździe do Austrii w 1990 roku założył własną agencję detektywistyczną. Był również właścicielem Biura Detektywistycznego Rutkowski. Współpracował ze stacją telewizyjną TVN przy produkcji programu Detektyw, który pokazywał jak wygląda praca jego i jego partnerów. Mężczyzna prowadził wiele głośnych spraw.

Krzysztof Rutkowski: żona

Dotychczas popularny detektyw był już czterokrotnie żonaty. Jego historie miłosne niejednokrotnie przypominały akcje z filmu. Między innymi, podczas jednej z akcji, którą prowadził poznał się z pewną zakonnicą Luizą Kobyłecką. Kobieta niedługo później odeszła ze zakonu i została jego partnerką. Zdecydowanie woli młodsze panie od siebie, w związku z czym ma opinię łamacza serc.

Krzysztof Rutkowski: dziecko

Mężczyzna ma nieślubne dziecko – syna Aleksandra z jedną ze swoich byłych partnerek. Niegdyś sprawa była szeroko komentowana w mediach, ponieważ został on pozbawiony praw do opieki nad nim. Ze swoją obecną żoną wychowują razem Krzysztofa Juniora, który jest owocem ich związku.

Krzysztof Rutkowski: ślub

Na temat jego ślubu z Mają Plich było bardzo głośno, ponieważ para przygotowywała się do niego chętnie dzieląc się informacjami z mediami. Ceremonia była bardzo huczna, pani młoda miała aż cztery suknie, a przyjęcie odbyło się w pałacu. Para zdecydowała się na zalegalizowanie związku po ośmiu latach.

Krzysztof Rutkowski: Instagram

Jego konto na Instagramie znajdziemy pod nazwą @detektywkrzysztofrutkowski. Obecnie obserwuje go ponad 21 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry