Krzysztof Skórzyński: [wiek, kariera, Mask Singer, Instagram]

28 kwietnia 2022
Przez: : KS

Krzysztof Skórzyński to polski dziennikarz, który przez telewidzom dał poznać się między innymi dzięki serwisowi informacyjnemu Fakty. Co ciekawe, padają teorie, że mężczyzna jest jednym z uczestników programu Mask Singer. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Krzysztof Skórzyński: kim jest?

Niestety, w sieci na próżno szukać informacji na temat wieku dziennikarza. Jednakże, znane są niektóre fakty z jego życia prywatnego. Mianowicie,  wiadomo, że Skórzyński jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego.

Prywatnie mężczyzna jest mężem i ojcem. Co ciekawe, ze swoją partnerką życiową Anną poznał się na pielgrzymce. Wielokrotnie podkreślał, że jest osobą wierzącą. Owocem ich związku jest troje dzieci. Doczekali się syna i dwóch córek. Mężczyzna napisał nawet książkę związaną  z tematyką rodzicielką. W niej rozmawia z różnymi ojcami o tym, jak odnajdują się w swojej roli.

Krzysztof Skórzyński Fakty
Krzysztof Skórzyński

Zobacz także: Co wiemy o Katarzynie Cichopek?

Krzysztof Skórzyński: kariera

Dziennikarz swoją karierę rozpoczął od pracy w radiu. Jednakże, niedługo później związał się ze stacją TVN, co dało mu dużo większą rozpoznawalność i sympatie widzów. Zazwyczaj zajmował się tematyką polityczno-społeczną. Był jednym z członków redakcji Faktów.

Oprócz tego, dziennikarz prowadził program Sprawdzam, w którym sprawdzał rzetelność informacji, luki w przepisach i dyskutował z zaproszonymi gośćmi. Co ciekawe, w wyniku ,,afery mailowej’’, w której rzekomo brał udział wraz z Michałem Dworczykiem odsunięto go od ówczesnych obowiązków.

Skórzyński zajął się wtedy tematyką sportową, głównie skokami narciarskimi, które zaczęły być transmitowane na antenie TVN.

W sieci pojawiły się pogłoski, że dziennikarz jest jednym z uczestników programu Mask Singer. Widzowie muzycznego show obstawiają, że mężczyzna kryje się pod maską Koguta.

Krzysztof Skórzyński: Instagram

Dziennikarz prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @k.skorzynski. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 4 tysiące użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej