Połącz się z nami

Krzysztof Włodarczyk: [wiek, kariera, żona, dziecko, Instagram]

Opisy gwiazd

Krzysztof Włodarczyk: [wiek, kariera, żona, dziecko, Instagram]

Krzysztof Włodarczyk należał niegdyś do grona najlepszych pięściarzy w Polsce. Sukcesy odnosił nie tylko w kraju, ale także zagranicą. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na temat przebiegu jego kariery amatorskiej, a następnie zawodowej oraz o życiu prywatnym, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Krzysztof Włodarczyk: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że popularny Diablo urodził się 19 września 1981 roku. Co za tym idzie, łatwo obliczyć, że na chwilę obecną ma 39 lat. Wiadomo także, że pochodzi z Warszawy. Co ciekawe, swoje pierwsze amatorskie walki stoczył już w wieku 14 lat. Wtedy też rozpoczął treningi w warszawskim klubie Gwardia. Przez ten okres podjął 66 przeciwników, a czego słabszy okazał się tylko od pięciu z nich. Oprócz tego, większość z nich bez większego problemu wygrywał przed czasem.

Zobacz także: Co wiemy o Oli Petrus?

Krzysztof Włodarczyk: kariera

Diablo zawodową karierę bokserską rozpoczął już jako 19-latek. Już w trakcie debiutu efektowanie znokautował swojego rywala. Na przestrzeni lat stoczył wiele walk, a większość z nich wygrał. Udało mu się zdobyć najcenniejsze dla sportowca tytuły. Między innymi, był mistrzem świata organizacji WBC oraz mistrzem świata organizacji IBF. Bilans jego zawodowych walk to 58 wygranych, zaledwie 4 porażki i 1 remis. Co ciekawe, telewidzowie mieli okazję oglądać go w kilku epizodycznych rolach w polskich serialach, a także wziął udział w jednej z edycji programu Taniec z gwiazdami.

Krzysztof Włodarczyk: żona

Polski bokser przez 11 lat był w związku małżeńskim z Małgorzatą Babilońską, a owocem ich miłości jest syn Cezary. Mężczyzna jest także ojcem Zuzanny, która przyszła na świat w 2014 roku z pozamałżeńskiego związku. Aktualnie jest związany z Karoliną, a w 2019 roku na świecie pojawiła się ich córka Maria.

Dzieci Krzysztofa Diablo Włodarczyka.

Zobacz także: Diablo opowiedział o relacji z synem

Krzysztof Włodarczyk: Instagram

Sportowiec prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @krzysztofdiablowlodarczyk. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 5,5 tysiąca użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry