Połącz się z nami

Ola Petrus: [wiek, kariera, Mam Talent, Instagram]

Opisy gwiazd

Ola Petrus: [wiek, kariera, Mam Talent, Instagram]

Ola Petrus jest niewątpliwie znana wszystkim wielbicielom dobrego humoru, którzy lubią pośmiać się podczas występów komediowych. Okazuje się, że kobieta niedawno spotkała się z dużym hejtem skierowanym w jej stronę. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Ola Petrus: wiek

Jeśli interesuje was wiek Oli Petrus, doskonale trafiliście. W sieci udało nam się dotrzeć do informacji, że w tym roku skończy 35 lat. Komiczka cierpi na karłowatość, lecz to zupełnie nie powstrzymuje ją przed spełnianiem marzeń i występowaniem na scenie. Śmiało porusza ten temat publicznie i pokazuje innym osobom niskorosłym, że nic nie powinno stanąć na drodze realizacji ich celów. Jednakże, irytuje ją, gdy osoby niezaznajomione z tematem powielają stereotypy dotyczące choroby, na którą cierpi. Po fali hejtu, z jaką spotkała się z powodu swojego wzrostu zdecydowała się nawet zrobić przerwę od social mediów.

Zobacz także: Co wiemy o Marcie Bijan?

Ola Petrus: kariera

Okazuje się, że kobieta po raz pierwszy swoich sił na scenie próbowała już kilkanaście lat temu. W jednym z wywiadów wyznała, że występy traktuje jako pewien sposób terapii, która pomaga jej radzić sobie z chorobą. Oprócz tego, okazało się to także pomocne po rozstaniu z partnerem. Na chwilę obecną, na pewno należy zaliczyć ją do grona najbardziej znanych artystów stand up’owych w Polsce.

Kolorowe fryzury Oli Petrus zawsze przykuwają uwagę.

Ola Petrus: Mam Talent

Co ciekawe, na największy przełom w życiu zawodowym Oli miał jej udział w programie Mam Talent, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów. Mianowicie, swoich sił na antenie TVN spróbowała w 11. edycji produkcji. Okazuje się, że poradziła swoje świetnie, ponieważ udało jej się dotrzeć aż do jej półfinału.

Ola Petrus: Instagram

Stand up’erka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @ola_petrus. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 5 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry