Połącz się z nami

Krzysztof Zalewski wspomina Fryderyki – zmienił treść swojej przemowy!

Krzysztof Zalewski i Ralph Kamiński

Z życia gwiazd

Krzysztof Zalewski wspomina Fryderyki – zmienił treść swojej przemowy!

Projekt nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji wzbudził niemałe kontrowersje, a liczne gwiazdy postanowiły zabrać głos w sprawie. Postąpił tak również Krzysztof Zalewski, który zdecydował się nieco zaktualizować swoją pamiętną przemowę z gali rozdania Fryderyków.

Kariera Krzysztofa

Krzysztof Zalewski to niezwykle utalentowany muzyk – piosenkarz, kompozytor, autor teksów i multiinstrumentalista. W 2002 roku wystąpił w popularnym programie Idol, który wygrał. Następnie jego kariera szybko nabrała tempa. Rozpoczął współpracę z takimi gwiazdami jak Brodka czy Katarzyna Nosowska. Wydał 5 płyt, a ilość fanów ciągle rośnie w siłę. Warto wspomnieć, że w tym roku podczas gali rozdania Fryderyków, Krzysztof otrzymał aż 4 nagrody.

Krzysztof Zalewski na koncercie

Zobacz także: Dorota Szelągowska skomentowała najnowsze wydarzenia w kraju – odniosła się do Kukiza

Krzysztof Zalewski zaktualizował swoje przemówienie

Media nieprzerwanie huczą o poselskim projekcie nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji, potocznie nazwanej lex TVN. Dokładnie 11 sierpnia w Sejmie odbyło się głosowanie, które za pierwszym razem przegrała partia rządząca. Nieoczekiwanie doszło do ponownego głosowania, którego wynik okazał się zgoła inny. Swoje zdanie zmienili: Paweł Kukiz, Stanisław Żuk i Jarosław Sachajko (wszyscy z partii Kukiz’15), a to właśnie ich głosy zaważyły o ostatecznej decyzji. Projekt przeszedł większością 228 głosów.

Decyzja ta spotkała się z wieloma słowami krytyki. Głos w sprawie postanowiło również zabrać wiele znanych osobistości, w tym m.in. Krzysztof Zalewski, który zdecydował się nieco zaktualizować swoją słynna przemowę na gali rozdania Fryderyków.

„Wspominkowy czwartek. Pozdrawiam Cię @ralphkaminski ! Jesteś znakomitym artystą! A skoro już wspominamy: Mowa była dobra, lecz się zgubił wyraz. Pięć gwiazdek, trzy gwiazdki, Konfę i Kukiza. Miłego dnia Kochani!” – napisał na swoim Instagramie Zalewski.

Pod postem artysty pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów, którzy z aprobatą odnieśli się do wypowiedzi Krzysztofa. Wśród mnóstwa słów czytamy:

„Mowa ta najlepsza! Dobrze, ze znalazłeś wyraz! Trzy gwiazdki, piec gwiazdek, Konfe i Kukiza !”

„Zawsze miły wspominek 😍 I słuszny komentarz! 🔥”

„Panie Krzysztofie, uwielbiam Pana! ❤️”

„Uwielbiam! Jesteś odważnym i niesamowitym artystą.”

Zgadzacie się z Krzysztofem?

źródło: Instagram Krzysztofa Zalewskiego

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry