Kto był kochankiem Maffashion? Do sieci wyciekły zaskakujące informacje!

14 lipca 2022
Przez: : M.J

Związek i rozstanie Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego zdominowały polskie media. Internauci są świadkami kolejnych oświadczeń osób, które związane są z ich relacją. Informacja o tym, że nie tylko Sebastian zdradzał swoją partnerkę, ale również Maffashion miała romans zaskoczyła wielu fanów blogerki. Kim jest ten mężczyzna? Sprawdźmy.

Rozstanie Maffashion i Fabijańskiego

Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański rozstali się pewien czas temu. Choć informacja ta była utrzymywana w tajemnicy przed mediami przez kilka tygodni, tuż po pierwszym oświadczeniu Sebastiana sprawy potoczyły się w ekspresowym tempie.

Maffashion i Fabijański wydali oświadczenia, a w kręgu zamieszania z ich rozstaniem była również Rafalala, która dodała swoje trzy grosze, przez co rozstanie tej dwójki stało się jeszcze bardziej medialne.

Sebastian Fabijański jako pierwszy przyznał się do tego, że zdradzał Julię. Jak się jednak z czasem okazało, Julia również ma na swoim koncie romans, a informacja ta wyszła na światło dzienne od partnerki jej rzekomego “kochanka”.

“Nie znam Julii osobiście, ale nie mam do powiedzenia nic dobrego o osobie, która świadomie wpieprza się z butami w moje życie i je rozpieprza… Rozbiła mój związek i rozbiła swoją rodzinę, bo wiem, że dopiero wtedy gdy jej narzeczony się o tym dowiedział, miała “odwagę” się z nim rozstać. Nie chce go bronić, bo też ma pewnie swoje za uszami, ale pomimo całego gówna, które wylało się na niego, zachował to dla siebie. Ja nie jestem taka dobroduszna.” – przyznała.

ZOBACZ TAKŻE: Maffashion też zdradziła Fabijańskiego? Była partnerka jej “kochanka” przerwała milczenie!

Julia Kuczyńska
Julia Kuczyńska

Co ciekawsze, Sebastian Fabijański zdecydował się na drugie oświadczenie, w którym potwierdził, że Julia faktycznie dopuściła się zdrady.

ZOBACZ TAKŻE: Fabijański potwierdził, że Maffashion też go zdradzała! Ostre oświadczenie aktora

Kim jest kochanek Julii Kuczyńskiej?

Wiadomość o romansie Julii Kuczyńskiej zelektryzowała wielu internautów. Choć nie wiadomo, kim dokładnie jest mężczyzna, z którym Julia nawiązała bliższą relację, Rafalala w rozmowie z Plejadą uchyliła na jego temat rąbka tajemnicy. Jest nim operator kamery, zaangażowany w prowadzenie kanału Z dvpy:

“Jest mi przykro, że milczą ci, którzy wiedzą, że Julia zdradzała Sebastiana, że miała romans z operatorem kamery kolesia, który prowadzi kanał “Z dvpy”, a także na niedawnych nagraniach programu rozrywkowego” – przyznała Rafalala, zdradzając tożsamość mężczyzny.

Założycielem kanału Z dvpy jest natomiast Maciej Dąbrowski. Jego filmy zamieszczane na kanale Youtube cieszą się dużą popularnością ze względu na kontrowersyjny i prosty, a zarazem humorystyczny przekaz.

Myślicie, że Maffashion zabierze głos w tej sprawie?

Źródło: Youtube, Instagram Julii Kuczyńskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej