Połącz się z nami

Kto odpadnie z „Love Island 2”? Internauci jednogłośni!

Love Island 2

Rozrywka

Kto odpadnie z „Love Island 2”? Internauci jednogłośni!

Na wyspie miłości powstały nowe pary, a co za tym idzie, aż cztery osoby zostały singlami. O tym, kto opuści hiszpańską wille zadecydują internauci. Zobaczcie ich jednogłośny typ! Kto odpadnie z „Love Island 2”?

„Love Island. Wyspa miłości” rozkręca się z odcinka na odcinek. W hiszpańskiej willi nastroje zmieniają się bardzo szybko, a co za tym idzie wciąż tworzą się nowe pary. W zeszłym tygodniu największym zaskoczeniem okazało się odejście Ady, która postanowiła powrócić do własnego życia, opuszczając wyspę miłości. Na jej miejsce zawitały dwie kolejne kobiety – Nicki oraz Magda. Pierwszą z nich możecie kojarzyć z piosenek disco-polo oraz udziału w reality-show „Ex na plaży”, następną natomiast z programu „Top Model”.

Nowe kobiety dostały niemały przywilej. Same mogły wybrać spośród mężczyzn z hiszpańskiej willi. Nicki wybrała Mikę, przez co Kornelia została singielką. Natomiast Magda zdecydowała się kontynuować relację z Igorem, z którym wcześniej wybrała się na randkę. Wybór ten sprawił, że do grona singli dołączyła Alicja.

Oliwia nie kryła swojego zniesmaczenia wyborem Magdy ponieważ jak wiadomo, z Igorem od początku są w skomplikowanej relacji, która nie do końca jest jasna. Po wyborze Magdy doszło do spięcia między Oliwią, a Igorem, w którym 19-latka po raz kolejny obraziła Magdę. Po tym incydencie mężczyzna zdecydował o zakończeniu związku z Oliwią – na ten temat więcej przeczytacie TUTAJ!

Kto odpadnie z „Love Island 2”?

W związku z wyborem nowych uczestniczek grono singli zmieniło swój skład. Na wyspie miłości osobami bez pary zostały Alicja, Kornelia oraz Kamil i Mundek. Już w najbliższa niedzielę jedna z nich pożegna się z programem. Decyzja należy do widzów, którzy za pomocą aplikacji programu zadecydują, która z osób pożegna się z udziałem w programie.

W sieci aż zawrzało od komentarzy internautów. Wynik wydaje się jednogłośny – widzowie nie widzą przyszłości dla Kamila w hiszpańskiej willi:

„Kamil Kamil Kamil!!!!”

„Kamil out”

„Wszyscy na Kamila głosujemy 😂”

„Kamil wio do NY a przy okazji tą samolubna OLIWIE niech zabierze..”

„Kamil do domu, za bardzo wszystkich lubię a ty uważasz się za nie wiadomo kogo!”

Warto zwrócić również uwagę, jak wiele osób chciałoby, aby z programem pożegnała się Oliwia:

„Tam powinna być Oliwia 🙃”

„Można oddać głos na Oliwię? 😃😃”

„Tam powinna być jeszcze 5 osoba do wyboru: Oliwia!!!”

„Dodajcie tam Oliwie, błagamy! Jej już się nie da słuchać! Co za hipokrytka 🤬 (…)”

Zgadzacie się z opinią internautów? Kto według Was powinien pożegnać się z hiszpańską willą?

1 komentarz

1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry