Zwycięzca “Hotelu Paradise” został ojcem! Znamy płeć i imię dziecka!

2 grudnia 2022
Przez: : M.S.

Chris Ducki, zwycięzca 1. edycji randkowego reality-show Hotel Paradise, po raz drugi został ojcem! Na świat przyszło jego drugie dziecko, czym celebryta pochwalił się na Instagramie!

Chris Ducki swoją popularność zdobył dzięki udziałowi w programie randkowym Hotel Paradise. Wraz z Mariettą Witkowską z którą wówczas tworzył związek, dotarł do finału reality-show, a co więcej Chris i jego partnerka zostali zwycięzcami 1. edycji Hotelu Paradise.

Niestety, kilka miesięcy po zakończeniu programu i powrocie do Polski, związek Marietty i Chrisa rozpadł się, a niedługo potem Ducki poznał swoją obecną partnerkę, Monikę Czajkowską.

Pod koniec 2020 para poinformowała o ciąży Moniki, a w sierpniu ubiegłego roku na świecie zjawiła się ich córeczka- Blanka. Od tego czasu dumni rodzice często pokazują swoją pociechę i zamieszczają masę jej zdjęć w swoich social mediach.

W połowie lipca tego roku, zwycięzca Hotelu Paradise pochwalił się kolejna radosną nowiną. wraz ze swoją partnerką zamieścili na swoich Instagramach zdjęcie rodzinnej, na którym widać dość mocno zaokrąglony brzuszek Moniki. W ten sposób para poinformowała o drugiej ciąży.

ZOBACZ TAKŻE: Chris Ducki będzie miał drugie dziecko!

Chris Ducki po raz drugi został ojcem!

Maleństwo Chrisa i Moniki jest już na świecie. Chwile przed narodzinami, para zamieściła na Instagramie zdjęcie z porodówki.

Niedługo potem, Monika Czajkowska zamieściła wpis, w którym podzieliła się radosną nowiną. Na świat przyszła druga córeczka- Pola.

Nie było tak łatwo jak się spodziewałam, ale jesteśmy już razem”-– napisała partnerka Chrisa pod jednym z komentarzy internautki.

Serdecznie gratulujemy i życzymy mamie i Poli zdrówka!

Źródło: Instagram Chrisa Duckiego/ Moniki Czajkowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej