Połącz się z nami

„Hotel Paradise 4”: Kto wygra kolejny sezon popularnego reality-show?

Która para wygra w finale Hotel Paradise?

Rozrywka

„Hotel Paradise 4”: Kto wygra kolejny sezon popularnego reality-show?

Widzowie z zapartym tchem śledzą czwartą edycję programu Hotel Paradise. Producenci zadbali o to, by fani programu nie mogli się nudzić, co udowadnia prawie każdy odcinek. Kto wygra czwartą edycję tego popularnego reality-show?

Uczestnicy Hotel Paradise
Uczestnicy Hotel Paradise 4

Charakterystyka programu

Hotel Paradise to program, który skradł serca widzów. Każda z edycji cieszy się wielką popularnością i skupia przed szklanymi odbiornikami masę widzów. Nic więc dziwnego, że producenci zdecydowali się już na 4 edycję. Pierwszą z nich wygrała Marietta i Chris, którzy zostali parą również po programie. Ich losy kilka miesięcy po zakończonej emisji rozeszły się, a obecnie każdy układa sobie życie na nowo. Druga należała do Aty i Artura, których łączył jedynie przyjacielski sojusz.

Trzecią edycję wygrała Basia i Krystian. Kiedy doszło do ścisłego finału Krystian postanowił rzucić Złotą Kulą, co zdarzyło się pierwszy raz w historii programu. Zachował się jednak bardzo honorowo – dzieląc kwotę nie tylko pomiędzy siebie i Basię, ale dwójkę finałowych uczestników – Bibi i Simona.

Zasady programu są bardzo proste – w rajskim hotelu, pod jednym dachem mieszka ze sobą grono singli, którzy zgłosili się do programu z nadzieją na znalezienie drugiej połówki bądź przeżycia przygody życia. Każdy z uczestników ma za zadanie połączyć się w parę. Te osoby, którym nie uda się zbudować relacji są zagrożone podczas najbliższego Rajskiego Rozdania. Dwie najsilniejsze pary dostają się do finału. Decyzją pozostałych uczestników tylko jedna z nich ma możliwość przejścia po Rajskiej Ścieżce. Jeśli żadne z finalistów nie zdecyduje się na rozbicie Złotej Kuli dzielą się wygraną 100 tysięcy. Jeśli jedna z osób rzuci Złotą Kulą wygrywa kwotę przypisaną do danego pola.

W programie byliśmy świadkami nie tylko sojuszy ale również prawdziwych miłości, które trwają do dziś. Widzowie widzieli również szczere rozmowy, kłótnie czy miłosne uniesienia. Jedno jest pewne – w żadnym momencie uczestnicy nie mogą być pewni swojego miejsca w hotelu, a każdy dzień w hotelu może sporo namieszać wśród dotychczasowej ekipy.

Zobacz także: Będzie kolejna część Hotelu Paradise?

Kto wygra czwartą edycję Hotelu Paradise?

W najnowszej edycji Hotelu Paradise jak zwykle poznaliśmy grono uczestników, którzy co odcinek zapewniali widzom nie lada emocje. Nie brakowało zaskakujących zwrotów akcji, łez oraz wzruszeń.

Czwarta edycja Hotelu Paradise zbliża się do końca. Już dzisiaj widzów reality-show czekać będą ogromne emocje. O 20.35 na antenie TVN7 rozpocznie się finałowy odcinek, w którym poznamy kolejnych zwycięzców rajskiego hotelu.

Zobacz także: Widzowie oburzeni zachowaniem w stosunku do Wiktorii

Która para otrzyma możliwość przejścia po Rajskiej Ścieżce i tym samym zawalczy o wygraną potężnej sumy pieniędzy? Tego dowiemy się już niebawem! W finałowym odcinku zobaczymy dwie pary: Sarę i Michała oraz Nanę i Łukasza, a o tym, która para będzie miała okazję przejść ścieżką i wygrać nagrodę główną w wysokości 100 tys. zł, zdecydują uczestnicy, którzy juz wcześniej zakończyli swoją przygodę z rajskim hotelem.

Oglądacie Hotel Paradise? Jak myślicie, która para wygra?

Źródło: Instagram Hotelu Paradise

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry