Połącz się z nami

Kto wygra „Hotel Paradise 3”? Widzowie nie mają żadnych wątpliwości…

kto wygra hotel paradise 3

Rozrywka

Kto wygra „Hotel Paradise 3”? Widzowie nie mają żadnych wątpliwości…

Wielkimi krokami zbliża się finał uwielbianego przez widzów programu Hotel Paradise. Która z par ma szansę na główną nagrodę? Internauci już wiedzą. Poznajcie szczegóły!

Hotel Paradise 3

W połowie lutego rozpoczęła się kolejna edycja hitu TVN7. Program niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Widzowie z zapartym tchem śledzą losy uczestników, emocje stają się coraz większe, a intryg i prawdziwych uczuć przybywa. Nic więc dziwnego, że zaangażowanie widowni rośnie. Program prowadzi niezastąpiona Klaudia El Dursi, która zaskakuje uczestników programu coraz to nowymi zadaniami.

Zobacz także: Wypadek Simona
Zobacz także: Kuba występował wcześniej w telewizji

Internauci wiedzą, kto wygra 3. edycję

Za nami ponad połowa sezonu, a finał zbliża się wielkimi krokami! Już 3 czerwca o główną wygraną zawalczą dwie pary. O ich losach zadecydują pozostali uczestnicy produkcji.

W sieci wielokrotnie pojawiały się przecieki dotyczące zwycięzców 3. edycji. Warto wspomnieć, że program jak i jego finał nagrywany był kilka miesięcy temu, a wszyscy uczestnicy już dawno wrócili do Polski. Internauci wielokrotnie informowali o szokujących doniesieniach związanych w programem jak i jego finałem. Podkreślają, że nagrania programu już dawno się zakończyły, dlatego dotarli do informacji, co wydarzyło się podczas finałowego odcinka. Co więcej, niedawno doniesiono, że zwyciężczynią może być Basia, jednak nie z Krystianem. Jak to możliwe? Informacje na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Ponadto na oficjalnym profilu na Instagramie programu pojawił się nowy post, w którym zapytano widzów, którą parę lubią najbardziej. Na komentarze internautów nie trzeba było długo czekać. Zdecydowana większość osób zgodnie stwierdziła, że Bibi i Simon zwycięży program, natomiast na drugim miejscu uplasowała się Basia i Krystian. Wśród komentarzy czytamy:

„Bibi i Sajmon powinni to wygrac, albo Basia i Krystian.”

„Bibi i Simon 👌”

„Zdecydowanie najbardziej podoba mi się jako para Bibi i Simon. Uważam że bardzo pasują do siebie.”

„Bibi i Sajmon 🔥”

Co o tym myślicie? Kto Waszym zdaniem powinien wygrać 3. edycję Hotel Paradise?

źródło: Instagram Hotelparadise.tvn

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry