„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16”: Kiedy nowa edycja?

13 listopada 2021
Przez: : J.J

15 edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo dobiegła końca. Choć emocje po wielkim finale jeszcze nie opadły wiele osób z niecierpliwością czeka na informacje związane z nową edycją. Czy produkcja planuje kolejną odsłonę uwielbianego widowiska? Kto wystąpi, a kto zasiądzie w panelu jurorskim? Przekonajcie się!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, który emitowany jest od wielu lat w polskiej telewizji. Przez ten czas zyskał masę fanów, którzy z wielkim zainteresowaniem śledzą występy uczestników. Charakterystyka jest bardzo prosta – uczestnicy mają za zadanie jak najwierniej odwzorować występy polskich i zagranicznych artystów. Chodzi zarówno o wokal, jak i wygląd i ruch sceniczny. Przez lata emisji byliśmy świadkami wielu wspaniałych występów, które zapisały się w pamięci widzów.

Piętnasta edycja dopiero dobiegła końca. Do wielkiego finału dostali się Katarzyna Łaska, Basia Kurdej-Szatan, Adam Zdrójkowski i Robert Janowski.

Przed finałem doszło do niemałej wpadki podczas rozmowy live między finalistami. W kadrze Roberta Janowskiego internauci mogli zauważyć Złotą Maskę, którą otrzymuje zwycięzca muzycznego show. Tym samym jeszcze przed finałem wyjawiono zwycięzcę!

W wielkim finale trzecie miejsce zdobył Adam Zdrójkowski, drugie Basia Kurdej-Szatan, pierwsze natomiast zgodnie z przypuszczeniami Robert Janowski.

Zobacz także: Zwycięzca 15 edycji ujawniony przed finałem!

Zobacz także: Jaka kara finansowa czeka Roberta Janowskiego za złamanie umowyy?

Nowa edycja

Choć emocje po 15 edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo jeszcze nie opadły widzowie nie mogą doczekać się już kolejnej edycji uwielbianego przez widzów muzycznego show. W finałowym odcinku piętnastej edycji prowadzący program Piotr Gąsowski zapowiedział kolejną edycję. Prowadzący nie zdradził jednak żadnych szczegółów. Nie wiadomo więc, kiedy odbędzie się premiera oraz kto zasiądzie w jury.

Oczywiście o wszystkich nowościach w sprawie nowej edycji poinformujemy Was na bieżąco!

Piotr Gąsowski
Twoja Twarz Brzmi Znajomo – prowadzący Piotr Gąsowski

Czekacie na nową edycję? Jak oceniacie zwycięstwo Roberta Janowskiego?

Źródło: Instagram Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej